Як курити кальян?

загрузка...

v Відео — «Як курити кальян»

Кальян набув широкого поширення в Росії не так давно. Не можна сказати, що кальян на Русі курили здавна. Проте, як відомо, наша країна нараховує не одну епоху і не одну націю, тому десь куріння кальяну в крові. Поговоримо про те, як правильно курити кальян. Отже:

Як курити кальян?

Зауважимо, що куріння кальяну не передбачає якихось строгих правил і установок. Кальян створений щоб дарувати спокій і розслаблення. Ось основний принцип куріння кальяну:

 • Зробіть сильний вдих і витягніть дим з кальяну.
 • Не ковтайте і не втягуйте дим відразу. Потримайте його трохи в роті. Якщо ви набрали багато диму, то можете випустити його через ніс, ну а якщо мало, то вдихнути ще трохи.
 • Після цього пропустіть кальян в свої легені і плавно видихайте.
 • Ось, мабуть, і всі правила, які повинен пам’ятати людина, що проводить дозвілля за курінням кальяну.

  Особливий інтерес представляють етичні принципи куріння, так як вони беруть свій початок у старих традиціях країн, де куріння кальяну і його виготовлення — національна гордість.

  Ось, як правильно курити кальян:

 • Ніколи не прикурюйте сигарету від вугілля в кальяні.
 • Не ставте кальян вище того рівня на якому ви сидите або лежите.
 • Не передавайте мундштук кальяну з рук в руки. Його необхідно класти на підлогу.
 • Не паліть ніякий інший тютюн крім того, який призначений саме для кальяну.
 • Не вживайте алкоголь при курінні кальяну. Краще за все в якості напою підійде чай каркаде.
 • Ніколи не наливайте алкоголь в чашу кальяну. Зрідка використовує вино тільки для того щоб ароматизувати неароматизовані види тютюну. Не можна пити це вино після додавання його в кальян, так як в ньому осідають елементи, здатні принести шкоду вашому організму.
 • Ось, про що потрібно пам’ятати, якщо ви хочете правильно курити кальян. Дотримання і знання традицій тільки фарбують вас. Пам’ятайте про ці правила і ви відчуєте не тільки смак диму в роті, а й може бути зможете вловити всю принадність проведення дозвілля за кальяном. Наше життя не варте того, щоб розтрачувати її на бездумні задоволення, які не приносять належного ефекту. Дотримуючись етичні правила куріння, ви надаєте повагу тим людям, для яких куріння кальяну — це національне заняття. Не проявляйте себе, як безграмотного і допитливі людини.

  Дотримання цих правил обов’язково в тих країнах і закладах, які приписують себе до народів, кращим кальян ось уже кілька десятків століть. Спробуйте отримати задоволення від куріння. Не забувайте, що куріння кальяну — це отримання умиротворення і спокою, а не підвищення активності для подальшої вечірки.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Розваги. Додайте в закладки постійне посилання.

  Прокоментувати статтю: