Як красиво сфотографуватися вдома?

загрузка...

Не кожна людина має можливість або хоче наймати фотографа і виходити на фотосесію за межі квартири. А власні красиві фотографії у себе мати хочеться. Щоб не бути висміяним через бабусиної килима на стіні або випнутих вперед губ, подивимося, як можна красиво сфотографуватися будинку.

Підготуємося, щоб красиво сфотографуватися будинку

Продумуємо макіяж. Звичайно, після зйомки недоліки шкіри обличчя можна буде прибрати за допомогою фотошопу, але з набряком і припухлістю під очима звичайної людини в редакторі впоратися буде складно. Тому напередодні утримайтеся від вживання солоного, кислого і маринованого. Можна навіть випити сечогінний засіб, якщо у вас спостерігається схильність до набряклості особи. Корекція брів має проводитися також заздалегідь, щоб не залишалося почервонінь в тій області. Ретельно підберіть колір тонального засобу, простежте, щоб не було сильної різниці у відтінку кольору обличчя і шиї. Щоб красиво сфотографуватися будинку, потрібно накладати тон на обличчя і маскувати недоліки шкіри більш щільним шаром, ніж для повсякденного життя. У макіяжі особи не використовуйте перламутру та фіолетового кольору. Це виглядає погано особливо на чорно-білих фотографіях. В цілому макіяж повинен бути яскравіше, ніж у звичайному житті. Але фотографуючись близько, на відстані витягнутої руки, звичайно, не переборщіть з ним, будьте природніше.

Перетворюємо волосся. Якщо ви звикли користуватися лаком, то ні в якому разі не накладайте лак з блискітками на волосся. Найчастіше спалах фотоапарата перетворює блискітки в лупу. Для спортивного образу розпускати волосся не варто, як втім і для строгого ділового. Але якщо в спортивному стилі може бути присутнім завзятий хвіст, то в діловому — лише пучок або щось подібне. Для повсякденного способу приберіть все заколки, резинки для волосся, хай волосся спадають з плечей у вільному стилі. Якщо ви вибираєте вечірній стиль для фото, то фантазувати з зачіскою можна в будь-якому руслі.

А тепер як можна красиво сфотографуватися будинку або поради по одягу. Визначаючись з колірною гамою, поєднуйте в одязі не більше 3 кольорів. Причому один нехай буде основним, а два інших як доповнення. Використовуючи аксесуари, не переборщіть, а також не надягайте на себе багато дешевих дрібничок, краще візьміть 1-2 дорогі речі у подруги на вечір. В одязі дотримуйтесь одного стилю, не змішуйте спорт з елегантністю, інакше красиво сфотографуватися будинку не вийде.

Як красиво сфотографуватися будинку

Подивися в соціальних мережах вдалі фото інших дівчат, відзнач, в яких позах виходять гарні фотографії. Поспостерігай, на тлі яких предметів в квартирі краще не фотографуватися, що виглядає комічно і незграбно.

Коли фотографуєте самі будинки, не робіть знімок анфас, інакше особа вийде великим і несиметричним. Красиво будуть виглядати на фото пози сидячи в підлогу обороту з невеликим нахилом голови. Людям з широким обличчям слід нахиляти голову трохи вниз і фотографуватися зверху. А вузькі і довгі особи бажано фотографувати прямо або трохи знизу.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Розваги. Додайте в закладки постійне посилання.

Прокоментувати статтю: