Як клеїти шпалери вінілові на флизелиновій основі?

загрузка...

v Відео — «Як клеїти шпалери на флізеліновій основі»

Вінілові шпалери на флізеліновій основі з’явилися не так вже давно. Але багато практичні господарі помітили цей універсальний і гарний матеріал для своєї квартири. Адже якість таких шпалер дозволить їм служити довго і радувати око. Вінілові шпалери на флізеліновій основі легко чистяться спеціальними засобами.

Як клеїти шпалери вінілові на флизелиновій основі

Ми давно звикли клеїти звичайні паперові шпалери, і з якого боку підійти до нового матеріалу, не всім зрозуміло. По-перше, зазначимо, що вінілові шпалери на флізеліновій основі можна клеїти абсолютно на різні поверхні: на гіпсокартон, на штукатурку, на дерево, на бетон і ДСП.

друге, такі шпалери дуже зручні при поклейке стін. Клей наноситься лише на стіни, це величезна перевага перед паперовими шпалерами. Клеяться шпалери швидко, так як ширина рулону звичайно більш 1 м. Такі шпалери прекрасно клеяться методом «стик в стик», тому що вініл щільний і можливі дрібні вади не видно. З якого кута починати роботу, вибір за вами.

Покрокова інструкція, як клеїти шпалери вінілові на флизелиновій основі:

 • Природно перед наклейкою шпалер необхідно видалити старе покриття стін. Прибираємо стару фарбу або шпалери.
 • Уважно огляньте стіни, можливо доведеться їх вирівнювати і шпаклювати.
 • Для кращої адгезії шпалерного клею зі стіною, а значить і прикріплення вінілових шпалер на флізеліновій основі, треба цілком загрунтувати стіни. Даний пункт носить не рекомендаційний, а обов’язковий характер!
 • Тепер прийшов час нарізати вінілові шпалери. Будь ласка, враховуйте припуск 6-10 см і відразу ж маркіруйте верх олівцем, інакше в процесі наклейки шпалер ви можете помилитися. Припуск потрібен, щоб при наклейці шпалер була можливість поєднати малюнок.
 • Сподіваємося, що ви придбали спеціальний клей для флізелінових шпалер. Розмішайте його, строго дотримуючись інструкції з упаковки клею.
 • Як відомо, кути в наших квартирах не завжди ідеально рівні. Тому відбийте лінію на стіні з допомогою схилу для наклейки першого аркуша вінілових шпалер.
 • Приготуйтеся наносити на стіну клей. Візьміть спеціальний валик або пензель і зробіть клеєм лінію на стіні так, щоб вона була ширше листа шпалер. Економити клей зовсім не потрібно, наносите його густо, не пропускаючи жодного сантиметра стіни. Крім валика у вас повинна бути в розпорядженні кисть, щоб промащувати клеєм важкодоступні місця.
 • А зараз візьміть аркуш шпалер і приклейте його на стіну, при цьому притискайте його спеціальним пластмасовим шпателем або просто сухим валиком по самому центру листа: до країв і зверху вниз. Якщо лист шпалер ліг не зовсім так, як потрібно, відклю його і приклейте знову. Завдяки тому, що клей наноситься саме на стіни, а не на шпалери, вони не рвуться і залишаються щільними.
 • Наступні листи шпалер клейте стик в стик до попередніх. Слідкуйте, щоб малюнок поєднувався, якщо він є.
 • Валиком пригладжуйте місця стику шпалер. Нехай напоготові завжди буде волога ганчірочка, щоб прибрати виступив клей з стику шпалер.
 • Після того, як ви поклеїли шпалери, обріжте краю шпалер, які залишилися зверху і знизу. Перевірте, щоб вікна і кватирки в приміщенні були зачинені, нехай шпалери сохнуть.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Побутові поради. Додайте в закладки постійне посилання.

  Прокоментувати статтю: