Як грати в покер?

загрузка...

v Відео — «Як грати в покер»

Покер — шалено цікава гра, яка захоплює всіх учасників. Адже граючи в покер, ви не просто продумуєте свої ходи, але і стаєте справжнім психологом, який повинен вловити і прочитати найменші жести, міміку суперників. Хочете навчитися грати в покер? Читайте правила і стратегію гри, а потім проводите свої турніри!

Як грати в покер — правила

Ми розглянемо правила найбільш поширеного виду покеру — як грати в Техаський Холдем. Саме він популярний серед мільйонів людей по всьому світу. Навіть якщо ви збираєтеся грати в покер онлайн за своїм комп’ютером (до речі, з цього краще за все і починати новачку), то як раз цей різновид покеру вам і знадобиться.

За столом, як правило, сидять 6-9 гравців. Визначте вартість фішок різних квітів. Наприклад, білі — 10, сині — 20, червоні — 30 і так далі. Отже, починається гра з блайндів. Блайнд — це обов’язкова ставка, яка проводиться перед роздачею карт. Диллер — той, хто роздає карти. Гравець, що сидить зліва від дилера виробляє половину ставки. Наприклад, обов’язкова ставка 20, значить гравець ставить 10, це називається малим блайндом. Гравець, що сидить ще лівіше ставить великий блайнд (повну ставку — 20).

Блайнди поставлені. Тепер дилер здає всім по 2 карти в закритому вигляді, починаючи роздачу з малого блайнда. Всі дивляться свої карти. Гра ведеться строго за годинниковою стрілкою. Так як перші 2 гравця від диллера вже зробили обов’язкові ставки, гру продовжує третій гравець. Які варіанти у нього є:

 • Фолд. Говорячи це, гравець скидає карти, тобто вибуває з гри, не втрачаючи при цьому своїх фішок.
 • Колл. Приймаючи таке рішення, ви відповідаєте на ставку, тобто продовжуєте гру, роблячи обов’язкову ставку (у нашому прикладі 20).
 • Рейз. Це означає підвищення ставки. Зазвичай робиться, коли гравець отримує хорошу карту або блефує. Цим часто скорочується кількість гравців.
 • Ті ж самі варіанти є і у інших гравців. Ви зрозумієте, як навчитися грати в покер, коли подивіться за грою інших більш досвідчених гравців. Якщо будь-хто в першому колі підвищив ставку, то торгівля триває, поки ставки не вирівняється у всіх гравців, що залишилися. Тепер дилером здаються на середину столу три відкриті карти з колоди. Гравці приступають до нового кола торгівлі, починаючи з гравця після диллера. Вони можуть крім тих трьох дій, про які ми говорили, також виробляти Чек, тобто не додавати ставки, якщо суперники її не виробляли. Потім дилером здається четверта відкрита карта, за якою знову йде коло торгівлі. А потім п’ята карта — завершальна, і за нею останнє коло торгівлі. В самому кінці у всіх гравців, що залишилися розкриваються карти. Судячи по старшинству комбінацій карт визначається переможець. Банк забирає виграв гравець. Комбінуйте свої дві карти з п’ятьма відкритими картами на столі.

  Як йти ва-банк:

  Гравці мають право йти ва-банк (оголошуючи «олл ин») за своїм бажанням або коли у них не вистачає фішок для зрівнювання ставки (відповідає тим, що є). В останньому випадку гравець претендує лише на ту частину банку, яку він вирівняв зі своїми опонентами. Виходить, правило ва-банку надає можливість участі в грі тим гравцям, до яких фішок зовсім небагато.

  Як грати в покер — комбінації карт

  Почнемо з найменшою:

 • Якщо ні в кого з гравців не випала комбінація, то забирає банк той, у кого карта старше.
 • Пара — дві карти з однаковим гідністю. Наприклад, дві дами.
 • Дві пари — дві карти з однаковим гідністю і дві карти з іншого однакового гідності. Наприклад, дві дами і два короля.
 • Трійка — три карти одного старшинства. Наприклад, три дев’ятки.
 • Стріт — будь-які п’ять карт, що йдуть підряд по старшинству. Наприклад, 4, 5, 6, 7, 8.
 • Флеш — будь-які п’ять карт однієї масті.
 • Фулл Хаус — пара і трійка разом. Наприклад, дві дами і три десятки.
 • Каре — чотири карти з одним достоїнством. Наприклад, чотири короля.
 • Стріт Флеш — п’ять карт однієї масті, що йдуть підряд по старшинству.
 • Флеш Рояль — п’ять найстарших карт однієї масті, тобто це Туз, Король, Дама, Валет, Десять.
 • Удачи в грі і високого виграшу!

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Розваги. Додайте в закладки постійне посилання.

  Прокоментувати статтю: