Як грати в очко?

загрузка...

Кожен чув про існування такої гри, як 21 або очко, але ще далеко не кожен знає правил і тонкощів самої гри. Саме зараз ми ознайомимо Вас з правилами і суттю того, як грати в очко.

Як грати в 21 (очко)?

Гра відноситься до розряду азартних ігор і носить різні назви, так в Росії вона прославилася під назвами, як очко або 21 очко, або ж просто 21, в зарубіжному варіанті можна зустріти ігри на зразок Блекджек, Баккара і інші ігри з аналогічними правилами. Так давайте ж дізнаємося, як грати в очко, ознайомимося із значеннями карт, основними правилами який повинен знати гравець і іншими важливими дрібницями які дозволять Вам блищати в грі з Вашим противником.

Основні правила гри в очко:

Мета гри не зрада — для перемоги потрібно набрати 21 очко. У гру може грати не обмежена кількість людей від двох і вище. Так як гра відноситься до азартних то, як правило, при грі в очко використовується система ставок на виграш. Для гри використовують просту колоду в 36 карт. На початку всієї гри з беруть участь вибирають банкіра або ж по-простому здає карти, його можна визначити методом простого жеребкування. Після того як визначився банкір, перший кон здає він, в наступних Конах здавати карти може людина, наступний за банкіром за годинниковою стрілкою.

Перед початком гри банкір тасує колоду і дає зняти 1 карту знаходиться праворуч від себе гравцеві, після цієї простої маніпуляції банкіром оголошується банк і кожен з гравців робить уже заздалегідь обумовлену ставку. Видача карток проводиться сорочкою вгору по одній кожному гравцеві, собі ж банкір здає карту знизу колоди і, розкриваючи, кладе її поверх колоди. Вся подальша здача карт в цьому коні буде проводитися тільки знизу колоди, а не з верху як в перший раз. Першим карту бере собі завжди банкір. Тепер, коли на руках у кожного гравця вже є по одній карті, він зобов’язаний продовжувати гру до завершення розіграшу загального банку. Перед тим як отримати на руки другу карту гравці оцінюють становище, роблять в банк обновляющую ставку, не перевищує загальну суму в банку на даний момент, і або беруть другу карту, або відмовляється від неї і зупиняється з уже набраним кількістю очок.

Гравець, який набрав по картах 21 очко, більше не має права брати карти і оголошує іншим про те, що у нього 21, так же гравець, який набрав 21 очко, може забрати свій виграш за ставкою з банку. Якщо ж гравець набирає більше 21 очка (перебір) то теж повідомляє про це, то він у свою чергу платить в банк борг, за приховування перебору в банк сплачується подвійний внесок.

Вибулі з гри карти поміщаються наверх колоди, під карти банкіра. Виграє гравець, який набрав більше очок, якщо ж у банкіра і гравця однакову кількість очок то вважається нічия, гравець може забрати ставку і зробити нову — більше або менше ніж була. У випадку, коли гравець зриває банк і забирає весь виграш, право здачі карт передається наступному за годинниковою стрілкою.

У грі існує правило, за яким добір не хапають карт здійснюється в темну сорочкою вгору — у гравця вже набрано 15 очок, для того щоб виграти їх мало. Гравець просить у банкіра ще одну карту, не дивлячись її номіналу залишаючи її сорочкою догори до кінця розіграшу, у такому випадку гравець захищає себе від подвійного внеску (за перебір очок в темну гравця не штрафують).

Банк ставок у грі збирається до стуку — сума грошей, втричі перевищує ставку банкіра. Якщо банкір оголошує стук, гравець може поставити в банк будь-яку суму, що не перевищує банку. В такому разі при виграші гравець забирає виграну суму і при програші вносить (якщо банк склав 20 рублів, а гравець ставить на кін 10 рублів, то при його виграші банк складе 10 рублів, а в разі програшу в банку буде вже 30 рублів). За правилами гри в очко все залишилися після стуку гроші відходять банкіру.

Значення карт при грі в очко:

Валет — у вас 2 очка, дама — 3 очки, король — 4 очки, туз — 11 очок (але іноді йому присвоюється номінал в 1 очко), всі інші карти йдуть за їх власним значенням.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Розваги. Додайте в закладки постійне посилання.

Прокоментувати статтю: