Як гадати по руці?

загрузка...

Хиромантия є вченням про будову руки, за допомогою нього можна дізнатися про визначеної вам долю, про те, як ви її редагували, про свої особливості. Хіромантія показує нам, як гадати по руці. Поринути в себе і пізнати внутрішній світ дозволяють лінії на долонях лівої і правої руки, пальці, пояси, горби, кільця і фаланги.

Як гадати по руці Хіромантія — по якій руці гадати

Насамперед, важливо зрозуміти, по якій руці ворожать … Кажуть, що ворожити потрібно по активній руці, тобто для правшів по правій, а для лівшів — по лівій. Вважається, що ліва рука показує те, що визначено для вас долею, як заплановано було, а на правій руці можна побачити справжній стан справ, тобто, як ви міняєте своє життя, а також майбутнє. Не розуміючи цього, а саме, по якій руці ворожать хіроманти, проста людина може неправильно витлумачити минуле, сьогодення і майбутнє. Навіть якщо подивитися з психологічної точки зору, є підтвердження значень активної і пасивної рук. Пасивна рука є відображення внутрішнього світу людини, а активна — відображення того боку життя, яка показується суспільству.

Як навчитися гадати по руці

Спочатку необхідно оглянути руку в целом.Еслі шкіра на активній руці груба, то людина має прямим характером. Долоня форми квадрата означає, що ви людина практична, а витягнута долоню — недовірливий і вразливий. Запеклі і педантичні люди мають довгими пальцями, а енергійні і поверхневі — короткими.

Лінія життя — як гадати по руці. Починається лінія життя між великим і вказівним пальцями, а закінчується ближче до зап’ястя. Нагадує букву «С» в ідеалі. Лінія життя відображає стан здоров’я. Подивіться на підставу вказівного пальця, від його середини проведіть вниз вертикальну риску до лінії життя. Отримана точка на лінії життя відповідає 10 рокам. А тепер ви можете розділити лінію життя на подібні за розміром відрізки і дізнатися, скільки років ви проживете.

Лінія розуму — як гадати по руці. Починається також між великим і вказівним пальцями, але трохи вище лінії життя, і йде не вниз до зап’ястя, а в сторону. Лінія розуму говорить про мислення і ментальних способностях.Еслі ця лінія вигнута, то це говорить про творчому мисленні, а якщо пряма — про переважне логічному складі розуму. Час по лінії розуму міряється 20-летіямі. Також провівши вертикальну риску від основи вказівного пальця до лінії розуму, вважайте це віком 20 років.

Лінія серця — як гадати по руці. Це відображення духовного світу. Тут вона починається вже зліва направо (якщо активна рука права, звичайно). Час відраховується від середини підстави мізинця. Якщо лінія пряма, це говорить про ревнивості, відомості людини, про те, що він частіше висловлює свої почуття фізично, а вигнута навпаки.

Лінія долі — як гадати по руці. Вона йде вертикально навпроти лінії життя і розповідає про те, підпорядкована чи ваше життя долі. Якщо лінія є, та ще й довга, чітка, то людина відчуває направляючу силу долі. Людина розвивається в глиб, стає фахівцем своєї справи. Якщо лінії долі немає, то вам здається, що управління життям повністю залежить від вас. Але розвиток йде в широчінь, тобто пізнається все підряд, але не глибоко. Час вимірюється знизу вгору.

Лінія щастя — як гадати по руці. Тут швидше пізнається, чи буде людина успішним у житті (не в відносинах). Лінія, що йде від лінії серця до підстави безіменного пальця, говорить про пізньому успіху (після 50 років).

Лінія шлюбу — як гадати по руці. Це може бути шлюб або серйозні стосунки і почуття. Порахуйте їх кількість, а вертикальні лінії вгору від них будуть говорити про кількість дітей. Співвідносите результати з ознаками лінії серця. Вік вважайте знизу вгору.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.

Прокоментувати статтю: