Як гадати на любов?

загрузка...

Любов — ах, яке прекрасне почуття! Як же хочеться закохатися, випробувати всі бурхливі емоції цього стану, щоб захоплювало дух, щоб в животі пурхали метелики! Не упустите шансу зазирнути в майбутнє і дізнатися, що чекає вас в любові, і як ставиться до вас коханий.

Як гадати на любов різними способами

 • На сірниках. Береш два сірники однією рукою, розміщуєш їх між великим і вказівним пальцями. Загадуєш на одну сірник себе, а на іншу конкретного хлопця. Підпалюєш сірники. Задувати вогонь. Дивишся, в якому напрямку повернулись сірники: хто до кого тягнеться, а хто відштовхується.
 • За книгою. Береш будь-яку книгу, бажано про любов, а не підручник з геометрії. Загадуєш питання про цікавить хлопця, називаєш номер сторінки, рядки і «зверху» або «знизу». Знаходиш загадане і читаєш відповідь на питання. Гадати на любов цим способом цікаво з подружкою, щоб вона називала тебе номер сторінки і строчки.
 • За пливе свічці. Нарізаєш 6 довгих папірців, пишеш на кожній по одному чоловічому імені. Наливаєш в миску води до середини. Своєму розпорядженні папірці по колу миски, загинаючи їх кінці до центру посуду. Спираються листочки об підлогу. Підпалюєш плаваючу свічку, опускаєш її в середину миски. Який лист з ім’ям вона підпалить, з тим хлопцем ти і будеш разом.
 • Як гадати на картах на любов

  Береш колоду з 36 карт. Вибираєш вальтів і загадуєш на кожного ім’я конкретного хлопця. Перевертаєш їх сорочками вгору і розкладаєш по горизонталі. Тасуешь колоду з 32 карт. Потім розкладаєш їх під вальта: перший ряд, другий, третій … і так виходить, що під кожним хлопцем лежить 8 карт. Дивишся під кожним вальтів: скільки з них буде хробаків (любов), скільки бубей (грошей), скільки треф (діти), скільки пік (сварки). Ту долю, яка не сподобалася, прибираєш. Далі проробляєш все те ж саме, але з рештою трьома вальта (ти не повинна повертати карти з хлопцями до закінчення ворожіння). З останнім залишилися хлопцем ти будеш разом! Цим ворожінням на любов користувалися ще наші мами.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.

  Прокоментувати статтю: