Як гадати на картах Таро?

загрузка...

Не кожному дано гадати на картах, потрібна добре розвинена інтуїція і щось ще, що нікому не відомо. Але ж так цікаво дізнатися, що буде або, хоча б, що було. А ще можна збиратися з подругами і гадати. Зрештою можна ж і придумати, що буде. А раптом збудеться! А може і вийде, адже хтось же вміє це робити! Давайте і ми спробуємо.

Щоб навчитися ворожити на картах ТАРО, потрібно такі карти для початку купити. Продаються вони в відділах Фен-Шуй або в будь-якому езотеричному відділі, якщо такі є в вашому місті. Так само такі карти можна придбати в книжкових магазинах і, звичайно ж, в спеціалізованих інтернет-магазинах. Ще можна роздрукувати з інтернету, але вони будуть не такі гарні, як продаються в магазині.

Колоди ТАРО бувають різні. Щоб навчитися гадати, підійде колода ТАРО Райдера Уайта. Це універсальна колода для ворожіння, на картах такої колоди добре читаються символи. Вони служать підказками.

Отже, як гадати на картах таро?

Для початку познайомимося з самими картами. Кожну карту необхідно уважно розглянути і вивчити. В колоді Таро карти називаються іншим словом — Аркан. Всього в колоді Таро 78 арканів, 22 з них — старші аркани, 56 — молодші аркани. Все молодші аркани поділяються за мастям, їх, як і в звичайних картах, чотири. Старші аркани не мають мастей. У кожного старшого аркана є свій номер від 0 до 21.

Почнемо зі старших арканів. Візьміть будь-яку в руки і розгляньте. Чи є у вас які-небудь емоції, пов’язані з цим арканом? А асоціації? Запишіть на папері все, що виникло в цей момент у вас в голові. Уявіть себе героєм з Аркана. Спробуйте на кілька хвилин стати ним. І дайте відповідь на питання: хто ви? Що зараз відчуваєте? Чого хочете в цю хвилину? Про що мрієте? Не забувайте все записувати!

А тепер постарайтеся співвіднести враження від аркана з яким-небудь випадком вашого життя. Можливо, до вас в голову прийде фільм або пісня.

Тренуйтеся, поки не вийде.

А тепер вивчіть опис цього аркана з керівництва до карт. Не варто впадати у відчай, якщо воно не співпало з вашим уявленням про цього героя. Відразу і не повинно вийти. Ворожіння на картах Таро — це дар і дано він не всім. Адже ми просто хочемо зрозуміти суть ворожіння і трохи навчитися вгадувати.

Наступний етап: опис героя зіставте з його зображенням.

А тепер знову згадайте про ваших асоціаціях і порівняйте їх з правильними, написаними в описі до аркану. Виключіть все зайве. Знайдіть спільне. Постарайтеся виявити суть.

Налаштуйтеся на те, що з першого разу не вийде. З часом ви навчитеся інтерпретувати асоціації та події! В цьому суть ворожіння!

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.

Прокоментувати статтю: