Як фотографуватися красиво?

загрузка...

В сучасному світі люди ставляться до фотоапарата як до мобільного телефону, адже перший є практично у всіх, як і мобільник. Для багатьох фотографія стала захопленням і головним хобі. Фотографії залишають велику пам’ять про чудові події нашого життя, нагадують про людей, з якими нас колись з’єднувала доля, показують те, як ми змінюємось з часом. Якраз про останній сьогодні і піде мова.

Як фотографуватися красиво

Завжди приємно дивитися на свої старі фотографії, де ми чарівно виходить. Та навіть залишати потрібно тільки такі фотографії, адже всі наші думки, все сприйняття як би програмує нас на відповідне майбутнє. Не дарма вчення фен-шуй не рекомендує вставляти в рамки фотографії, де ви зображені одні, так як постійне спостереження такої картини програмує нас на самотність. Не важливо, чи вірите ви в це, найголовніше, у вас є бажання і мета фотографуватися красиво. Досягнемо цього разом, вперед!

Основні правила, як фотографуватися красиво

 • Будучи на відпочинку, туристу зазвичай хочеться, щоб в кадр потрапив не тільки він сам, а й приголомшлива пам’ятка. Фотографу доводиться відходити якомога далі, щоб виконати прохання радісного туриста. Але вся радість пропадає, коли людина бачить на знімку велику пам’ятку, траву або асфальт під ногами фотографа, а самого його практично і не видно. Вихід з такого становища є! Якщо ви все-таки бажаєте захопити об’єкт культури цілком, то фотографу слід дійсно відійти подалі, але робити знімок не стоячи, а присісти. Другий варіант простіший, просто не треба захоплювати об’єкт цілком, зніміть його частина разом з вами.
 • Не лайтеся на свого фотографа, якщо він «відрізав» знімком якусь частину вашого тіла на фотографії, зате захопив більшу частину неба або стіни. Такий підхід дуже цікавий, якщо вам, як моделі, встати правильно. Зверніть погляд вгору на небо, і сфотографуйте себе знизу, захоплюючи лише своє обличчя, нехай більшу частину знімка займає небо. Також фотографуватися красиво можна, повернувши голову в бік, дивлячись вдалину або вниз. Фотограф при цьому повинен зробити знімок, де ви будете на ньому збоку, а більшу частину займатиме той простір, на яке звернено погляд.
 • Фотографу не треба вставати проти природного освітлення, так як на фото вийде лише ваш силует. Хоча якщо ви домагаєтеся саме цього, тоді вперед!
 • Фотографуючись в темряві, включайте спалах, але фотографу не слід відходити далеко, так як спалах в сутінках зможе освітити об’єкт лише на близькій відстані.
 • Техніка або як фотографуватися красиво

  Що стосується самої техніки, тут ми розглянемо, як фотографуватися красиво, приховуючи свої недоліки і підкреслюючи достоїнства. Не будемо лукавити, фігурою як у фотомоделі володіють не всі.

 • Якщо ноги у моделі короткуваті, та й стрункості в них особливої немає, то фотографу не можна робити знімок зверху, необхідно трохи присісти.
 • З іншого боку, роблячи знімок знизу, обличчя у моделі стає ширше, і навпаки якщо фотографувати зверху, обличчя подовжується.
 • З повними стегнами людині не варто сідати, повернувши ноги до фотоапарата. Присядьте в підлогу обороту.
 • Візуально зменшити очі можна, якщо не дивитися прямо в об’єктив, відведіть погляд убік.
 • Якщо моделі не дуже подобається свій довгий ніс, не треба знімати обличчя зверху.
 • Щоб фотографуватися красиво, розслабтеся, не чекайте напружено моменту знімка. Постарайтеся відкрито посміхнутися або подумати про що-небудь, щоб піти думками від моменту фотосесії.
 • Ніколи не забувайте втягувати живіт і розпрямляти плечі.
 • І найголовніше — експериментуйте як можна більше, пізнавайте особливості свого обличчя і тіла, крутіть в руках фотоапарат, і нарешті, не фотографуйтеся на тлі бабусиної килима.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Розваги. Додайте в закладки постійне посилання.

  Прокоментувати статтю: