Як емігрувати в Канаду?

загрузка...

Мало в Росії тих, хто може похвалитися тим, що задоволений життям в цій країні. Багато співгромадяни роблять спроби еміграції в різні країни світу. Хтось їде до Німеччини, хтось в Чехію, хтось до Америки. Поговоримо про еміграцію в Канаду, одну з найкрасивіших країн на Землі. Ця країна схожа на Росію своїм кліматом, що найбільш сильно приваблює громадян нашої батьківщини. Отже:

Як емігрувати в Канаду?

Потрібно зауважити, що після еміграції в Канаду, ви маєте право стати громадянином цієї країни вже через 3 роки. Ви можете мати також і подвійним громадянством.

Існує п’ять програм, які дозволяють іммігрувати в Канаду:

 • Професійна імміграція. Для отримання права на імміграцію, людина повинна володіти однією з професій, яка представлена в особливому списку для імміграції. Список називається National Occupation Category.
 • Бізнес імміграція. Для тих, хто хоче інвестувати свої кошти в підприємства Канади або відкрити власну справу.
 • Імміграція для людей, які мають досвід роботи або навчання на території Канади. Програма для людей, які працюють або навчаються в Канаді на даний момент. Це нова програма, якої досі не було.
 • Провінційна програма імміграції дозволить емігрувати в Канаду.
 • Сімейна імміграція.
 • Це основні шляхи імміграції в Канаду. Не варто вживати незаконну імміграцію, так як при вашому виявленні вас депортують і більше не пустять в країну.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Держава. Додайте в закладки постійне посилання.

  Прокоментувати статтю: