Як довго не кінчати?

загрузка...

Кожен чоловік бажає, щоб його жінка з ним відчувала оргазм і, можливо, навіть не один. Але одним дівчатам для досягнення оргазму потрібно більше часу, іншим менше. Тому чоловіки так активно цікавляться, як навчитися довго не кінчати.

Як довго не кінчати

Досвід чоловіків показує, що існують різні засоби, які дозволяють їм продовжити час статевого акту.

 • Найлегший спосіб віддалити момент еякуляції — це придбати в аптеці мастило або презервативи з анестетиком. За допомогою цього можна продовжити секс на 5-10 хвилин. Слід звернути увагу, що для кращого ефекту необхідно трохи почекати, адже діяти анестетик починає не відразу.
 • Інше гарне і, зауважте, натуральний засіб — це дубовий чай. Робіть відвар з кори дуба і вживайте його. У корі дуба присутня багато тіаміну, він пригальмовує діяльність нервових закінчень статевих органів. Таким чином, збудження настає повільніше, а значить, і момент еякуляції відбудеться пізніше.
 • Відзначають і інші натуральні засоби — листя малини і смородини. Додавайте їх в їжу, щоб довше не кінчати.
 • Який чоловік не знає про властивості алкоголю, які допомагають йому довго не кінчати. Це дає стимул до вживання алкогольних напоїв. Але незабаром все змінюється пригніченням статевих функцій. З’являються скарги на недостатність ерекції і дуже швидке сім’явиверження. Тобто, бажаючи продовжити статевий акт, ви через деякий час отримуєте зворотний результат.
 • Як навчитися довго не кінчати

  Крім таких підручних засобів, як спеціальні мастила, презервативи або алкоголь і лікарські рослини, існують інші методи продовжити тривалість статевого акту.

 • Якщо під час сексу ви відчуваєте, що оргазм уже близько, сповільніть або поліпшіть темп. Його зміна іноді віддаляє настання оргазму. До речі, найлегше регулювати темп, коли партнерка знаходиться зверху, чоловіки мають можливість довше не кінчати в такій позиції.
 • Також в момент, коли ви відчуваєте, що скоро закінчите, слід різко вийняти статевий член з піхви і стиснути його у самого основанія.Такая несподівана стимуляція перемикає мозок на стресову область, на зовсім інший режим, як би відволікає його і секс триває .
 • Дуже схожий метод — відтягування мошонки від тіла. Коли ви відчуваєте, що скоро закінчите, великим і вказівним пальцями візьміться за мошонку між яєчками і відтягніть вниз.
 • Коли відчуваєте, що наближається оргазм, швидко уявіть собі що-небудь абсолютно не пов’язане з сексом. У кожного будуть діяти свої образи, головне стежити, щоб ерекція не пропала зовсім від вашого бурхливої уяви. Стимулюємо мозок, думаємо не про саму партнерці і не про секс. Мозок переключиться і дозволить вам довше не кінчати.
 • Частота сексу — найкращий спосіб навчитися довго не кінчати! Просто займайтеся сексом частіше. Як довше не кінчати, якщо статеві стосунки бувають дуже рідко? Дійсно, це дуже важко. Ох, як добре відомий цей факт морякам і геологам, які внаслідок своєї професії обділені жіночою увагою. Чим рідше в чоловіка секс, тим швидше настає момент еякуляції. Прагніть до того, щоб статеві зносини в сімейному житті залишалися регулярними.
 • Також хочеться застерегти чоловіків від того, чого не варто робити, щоб довго не кінчати. Не затискайте рукою сечовипускальний канал члена. Подібні регулярні дії в підсумку призведуть до застійних явищ в передміхуровій залозі. А це є поширеною причиною хронічного простатиту, впливає на роботу сфінктерів апарату простати і навіть сприяє появі ретроградної еякуляції.

  І наостанок … приділяйте більше часу прелюдії, використовуйте оральні ласки, погладжуйте ерогенні зони дівчата, тоді під час статевого акту вона досягне оргазму набагато швидше, і вам вже не треба буде відтягувати час еякуляції.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Відносини і Сім'я. Додайте в закладки постійне посилання.

  Прокоментувати статтю: