Як до ноутбука підключити монітор?

загрузка...
Загрузка...

Як підключити до ноутбука монітор? Це досить проста справа! Дуже багато хто використовує додатковий монітор, або телевізор через ноутбук, для перегляду фільмів на великому екрані, або ж для розширення робочого простору. Ця стаття допоможе Вам розібратися в основних технологіях підключення, і визначитися з тим яке підключення будете використовувати Ви.

Які інтерфейси використовуються для підключення монітора до ноутбуку?

Перед тим, як бігти в магазин за кабелями і перехідниками, для підключення монітора, визначимо, які виходи є на ноутбуці і моніторі. Існують три типи інтерфейсів використовуються в комп’ютерах для передачі відео:

 • VGA — найпростіший і низькоякісний інтерфейс. Використовується практично на всіх ноутбуках, нетбуках, і моніторах. VGA передає аналоговий сигнал, з цього в ньому найбільше шумів, і більш низька роздільна здатність зображення на відміну від інших.
 • DVI — рідко використовується на ноутбуках, але все частіше на стаціонарних ПК, і моніторах, характерезуется цифровим зображенням більш високої якості.
 • HDMI — на даний момент найпопулярніший інтерфейс, через великих можливостей, крім відео, так само здатний передавати і звук 5:1, що робить його дуже зручним для підключення до телевізора і інших пристроїв такого типу.
 • Розглянемо можливі комбінації

  VGA — VGA

  Це сама стандартна ситуація, ноутбук та монітор оснащені VGA роз’ємом. Такі кабелі найдешевші, і продаються у всіх комп’ютерних магазинах.

  VGA — DVI

  При підключенні VGA до DVI потрібно перетворення цифрового сигналу в аналоговий, що несе за собою втрату якості. Якщо вам підходить тільки цей варіант, перехідники VGA-DVI, дуже поширені.

  VGA — HDMI

  Одна з найскладніших ситуацій, коли на одному пристрої тільки HDMI, на іншому, тільки VGA. Завдання не проста, але цілком вирішувана покупкою перехідника. Такий перехідник коштує набагато більше ніж у всіх інших ситуаціях, і мало де він продається. Слідчо спосіб не дієвий, тому що якість зображення буде низькою через використання VGA, і перехідники коштують дорого.

  HDMI-DVI

  Ситуація HDMI-DVI, хороша ситуація, так як обидва цих інтерфейсу використовують цифровий сигнал, і прекрасно сумісні один з одним. Якість зображення набагато краще (у порівнянні з VGA) і без шумів. Недоліком є лише те що DVI не підтримує передачу звуку, але при підключенні монітора до ноутбуку, цим можна знехтувати.

  HDMI-HDMI

  Якщо на ноутбуці і на моніторі використовується інтерфейс HDMI, можна сміливо плескати в долоні! Це на даний момент кращий із способів, так як картинка буде кращою з можливих.

  Як підключити монітор до ноутбука?

  І ось ми підійшли з Вами до істини, на даному етапі у нас вже є все що нам потрібно, ми визначили типи роз’ємів на пристроях, вибрали найкращий спосіб підключення, і збігали в найближчий комп’ютерний ларьок а кабелем.

  Для початку вимкніть комп’ютер, деякі комп’ютери визначають наявність другого монітора при включенні.

  З’єднайте пристрої кабелем, і запускайте.

  У стандартній ситуації, ноутбук буде дублювати зображення на комп’ютер і на монітор. Змінити цю ситуацію можна в налаштуваннях графіки вашої операційної системи, або гарячими клавішами на ноутбуці. Зазвичай це поєднання клавіш «Fn» + Функціональна клавіша позначена значком монітора (стандартно «f4» або «f5»). Після чого Вам на вибір представитися 4 варіанти використання монітора:

 • Дублювати зображення;
 • Використовувати тільки монітор;
 • Використовувати тільки дисплей комп’ютера;
 • Розширення монітором основного дисплея;
 • Чи можна використовувати дисплей ноутбука як монітор для ПК?

  Питання досить цікавий і не має однозначної відповіді. Дисплей ноутбука не призначений, для використання іншими пристроями. Ноутбуки не оснащені відео-входами, для передачі на них зображень. Проте, використовувати і підключати ноутбук як другий монітор можна, використовуючи локальне з’єднання. Була написана досить цікава утиліта MaxiVista, яка налаштовує віддалений доступ з ноутбука на комп’ютер так, що ноутбук перетворюється на другий монітор. Утиліта не дуже відома, і до того ж не безкоштовна.

  Загрузка...
  Попереднє з категорії:
  Запись опубликована в рубрике Комп'ютери. Добавьте в закладки постоянную ссылку.