Як дізнатися, хто відвідував мою сторінку в контакті?

загрузка...

v Відеоролик — «Хто відвідував мою сторінку в контакті?»

У соціальній мережі Вконтакте зареєстровано мільйони користувачів, існує величезна кількість груп, зустрічей, додатків, на сторінки яких ми заходимо зі свого облікового запису. Цілком логічно, що всім стало цікаво дізнатися, хто часто відвідує мою сторінку в контакті, і які найбільш відвідувані сторінки в контакті в мене. Все це можна дізнатися, причому досить легко!

Хто відвідував мою сторінку в контакті

Окремою функції гостей в контакті не існує. Знати, хто відвідував мою сторінку в контакті, приємно. Але зовсім не хочеться, щоб інші користувачі бачили, як часто Ви заходите до них.

Хоча … є один спосіб зловити гостей у себе. Для цього встановіть програму «Мої прихильники і Мої гості». Користуємося в ньому двома можливостями. Натиснувши на «мої гості», скопіюйте чарівну посилання внизу сторінки і вставте її до себе на головну сторінку. Ви можете помістити її на стіну або в графу для веб-сайту. Якщо інший користувач натисне на цю посилання, він автоматично потрапить в список гостей в новому додатку.

Натиснувши на іншу можливість програми «мої шанувальники», користувач побачить обмежене число користувачів, які виявляли більше активності на його сторінці (стіні) в контакті за останній місяць, за 3 місяці або за весь час перебування в контакті. Звичайно, ти не побачиш тих, хто в таємниці відвідує твою сторінку, і не залишає слідів, але можна подивитися хоча б тих, хто найактивніше спілкується з тобою.

Список відвідуваних сторінок в контакті

Ми до цих пір можемо додавати цікавлять нас сторінки в закладки, щоб швидше переходити на них. Але не всім користувачам було приємно, що інші можуть спокійно перевірити через сайт www.durov.ru (вкаладка bookmarks), що ви додали їх до себе в закладки. Тепер користувачам навіть не треба напружуватися. З липня 2010 року в контакті з’явилася нова можливість. Користувач може бачити найбільш відвідувані їм сторінки в контакті. Незважаючи на те, що у нас в друзях по сотні, а то й більше людей, десятки груп, в які ми вступили, кілька додатків і зустрічей, заходимо-то ми щодня лише на обмежену кількість сторінок і листуємося все з кількома людьми.

Функція часто відвідуваних сторінок в контакті дозволяє швидко переходити на ці сторінки. Для того щоб їй скористатися, потрібно:

 • Вгорі сторінки натисни на меню «пошук».
 • Результат дивись під написом «сторінки, які Ви недавно відвідували».
 • Також тепер стало можливим дивитися часто відвідувані тобою сторінки користувачів в контакті і іншим способом:

 • Натисніть на «Мої Друзі». Зараз вони сортуються за принципом «до кого частіше ти заходиш на сторінку і ведеш листування». Але якщо подивитися на чужих друзів, то там вони будуть сортуватися по даті реєстрації.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.

  Прокоментувати статтю: