Як дізнатися, хто навів порчу?

загрузка...

В сучасному світі, де балом править розум і здоровий глузд, здавалося б, немає місця магії. Тим не менш, не у кого вже не викликає сумнів існування таких незрозумілих речей як подорожі астрального тіла, ясновидіння, телекінез та інші паронормальних явища. Є й такі магічні ритуали, які завдають шкоди оточуючим, аж до їх смерті. Ви напевно здогадалися, що мова йде про псування. Якщо раптом, ні з того ні з сього, ви починаєте сильно боліти, відчуваєте загальний занепад сил, небажання щось робити, можливо, на вас наведена порча. Псування — це не що інше, як сильний потік негативної енергії, спрямований у бік конкретної людини, з метою нашкодити йому. Псування може бути наведена як чорним магом за допомогою спеціального ритуалу, так і звичайною людиною із сильною енергетикою, який в серцях побажав вам зла. Ймовірно, він і не хотів зробити вам нічого поганого, але його негативна енергія зробила свою справу.

Як дізнатися, наведена чи псування? Якщо у вас з’явилася підозра, що ви «порчу», зверніть увагу на срібні прикраси, які ви носите — якщо вони потемніли або навіть почорніли, швидше за все, на вас порча.

Багатьом цікаво, як дізнатися, хто навів порчу, щоб в подальшому позбутися негативного впливу цієї людини. В інтернеті ви знайдете безліч ритуалів для пізнавання того, хто навів порчу — ритуал з цвяхом, з сімома замками, віщий сон ітд. Так само постарайтеся звернутися до своєї інтуїції: хто міг побажати вам зла? У присутності кого людини ви відчуваєте себе недобре? Пам’ятайте, що як тільки ви зніміть порчу або почнете застосовувати захисні заходи, то злочинець тут же з’явитися, і всіма правдами і неправдами буде ломитися до вас у будинок. Адже він знає, що як тільки ви зніміть порчу, зло повернеться назад до нього. Тому зверніть особливу увагу, хто з’являється у вас вдома, дзвонить вам по телефону, домагається зустрічі з вами. Це і буде самий вірний спосіб дізнатися, хто навів порчу.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.

Прокоментувати статтю: