Як дізнатися, у кого ти в закладках в контакті?

загрузка...

v Відеоролик — «У кого ти в закладках в контакті»

Соціальна мережа «вконтакте» володіє безліччю можливостей. І протягом вже декількох років відбуваються регулярні оновлення цікавих функцій. Одна з функцій сайту «вконтакте» — закладки. Існує вона для того, щоб користувач міг швидко перейти на потрібну йому сторінку сайту.

Виходить людина може додати в закладки найцікавіші групи, зустрічі і, звичайно, ж користувачів соціальної мережі. При додаванні в закладки-якого користувача, ти будеш бачити його в меню «закладки» і швидко переходити на його сторінку без використання списку друзів. А також зручно використовувати меню закладки для того, щоб побачити, хто з цікавлять тебе людей знаходиться в режимі онлайн.

З самого початку користувачам було моторошно цікаво знати, хто заходив на їх сторінку в контакті, хто переглядає час від часу їх профіль. Такої можливості у сайту «вконтакте» немає. Минув час, в контакті з’явилися закладки, і захотілося також таємно дізнатися, у кого ти в закладках в контакті. Така можливість є, вона не є секретом. Але все ж знають про неї далеко не все.

Отже, як дізнатися, у кого ти в закладках в контакті

З жовтня 2008 року для всіх користувачів став відкритий доступ до сайту durov.ru. У даного сайту англійський інтерфейс. І всі користувачі, зареєстровані в контакті, можуть без додаткової реєстрації на durov.ru. зайти на нього. Саме на цьому сайті людина може подивитися, у кого він в закладках, а також завантажити аудіозапис або відеозапис з контакту. Зупинимося на закладках …

 • Якщо Ви зареєстровані в контакті, то тепер слід додати будь-якої людини до себе в закладки. Це обов’язкова умова. Інакше на сайті durov.ru. меню «закладки» відображатися не буде.
 • Тепер пройдемо на сайт durov.ru. Як уже говорилося, реєстрація не потрібна для користувачів соціальної мережі вконтакте. Введіть Email і пароль (Password), які Ви використовуєте для входу в контакт. Вітаю, Ви опинилися на своїй сторінці з англійським інтерфейсом.
 • Вгорі по горизонталі розташовані вкладки. Нам потрібні закладки (Bookmarks). Натискаємо на неї.
 • Bookmarked members — це ті люди, яких Ви додали в свої закладки. А нижче, де написано Who bookmarked me, знаходиться список користувачів, у яких Ви в закладках в контакті. Не дивуйтеся тому, що там можуть опинитися незнайомі люди, адже в закладки в контакті можна додавати і тих людей, яких немає в списку Ваших друзів.
 • Якщо в тебе виникають проблеми з сайтом Дуров ру, в такому випадку радять змінити браузер і спробувати зайти на цей сайт за допомогою нового браузера. Утамуй свою цікавість і подивися, у кого ти в закладках в контакті.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.

  Прокоментувати статтю: