Як дізнатися свій ip адресу?

загрузка...

Наша стаття буде присвячена тим прийомів, завдяки яким можна з’ясувати інформацію про ip-адреси. Давайте дізнаємося як це зробити. Отже:

Як дізнатися свій ip-адреса?

IP-адреса — це місце проживання вашого комп’ютера в віртуальному просторі. Це все одно, що фізичний адресу людини, тобто та вулиця і будинок, в якому він живе. Світова мережа розпізнає ваш ip-адреса і дає доступ до своїх ресурсів. Дізнатися свій ip дуже легко. Існує величезна кількість сайтів, які надають інформацію про ваш ip-адресі. Пошукова система «Яндекс» може надати вам ip-адреса просто після такого запиту: «мій ip». Введіть ці ключові слова і Яндекс миттю відповість вам на це питання і покаже ваш ip.

Як дізнатися ip-адреса мережі?

Як правило, ip-адреса мережі видається нашому комп’ютера провайдером інтернету. Компанія провайдер — це та, яка надає вам доступ в інтернет. Для того щоб дізнатися саме цей ip-адреса, яка відрізняється від ip-адреси вашого комп’ютера в локальній мережі, потрібно перейти за цим посиланням: ваш IP адреса.

За цим посиланням ви знайдете масу всього цікавого і не дуже. Звичайно ж ip-адреса мережі там теж є. На цьому сайті існують різні тести, які можуть перевірити ваше з’єднання з інтернетом. Наприклад, інформація про швидкість інтернет з’єднання, інформація про ip-адресу і домені, інформація про хостинг сайту — все це і багато чого іншого можна почерпнути з цього ресурсу.

Як дізнатися зовнішній ip-адреса?

Зовнішній ip-адреса і внутрішній ip-адреса. У чому між ними різниця? Перший абзац нашої статті розповідав вам про внутрішнє ip-адресі. Ну а другий абзац розповів про зовнішній. Основний висновок, який можна зробити складається таким чином. Внутрішній ip-адреса — це адреса вашого комп’ютера незалежно від провайдера. Зовнішній ip-адреса — це адреса вашого комп’ютера в глобальному сенсі. Слід зазначити, що, як правило, провайдер будує свою внутрішню мережу, куди і підключаються комп’ютери клієнтів. Таким чином, наш комп’ютер не існує самостійним зовнішнім ip, а тільки лише внутрішнім. Самостійний ip дає набагато більше можливостей.

Як дізнатися локальний ip-адреса?

Спосіб, за допомогою якого можна дізнатися про локальний ip-адресі ми привели в першому абзаці. Є, однак, і інший шлях, який не вимагає доступу в інтернет. Інформацію про локальний ip можна дізнатися використовуючи налаштування системи. Перейдіть до меню Пуск. Після цього виберіть Панель управління. Там нам знадобиться опція Мережеві підключення. З мережевих підключень потрібно вибрати Підключення по локальній мережі. Тепер перейдіть на вкладку Підтримка. Саме в цьому вікні ви і побачите потрібну вам інформацію. Ви можете почерпнути набагато більше інформації, ніж вам здається. Потрібно тільки розібратися з термінами і дізнатися що таке «Маска підмережі» і так далі.

Як дізнатися ip-адреса сервера?

Для того щоб дізнатися адресу сервера нам стане в нагоді функції програмного забезпечення комп’ютера. Зробити треба ось що. Відкрийте меню Пуск і програму Виконати. Впишіть у вікні команду cmd. Наберіть у вікні: nslookup mydomain.com (замість «mydomain» слід написати повне ім’я цікавить вас домена). Тепер тиснемо на Enter. Ось, що ви отримаєте в результаті:

Server — ім’я dns-сервера, який відповів на запит вашого персонального комп’ютера.

Address — ось, той ip-адрес, який нам потрібен. Це адреса відписав сервера. Крім того, тут відзначають і номер порту.

Name — тут розташовується ім’я домена, який ви запросили.

Ось простий спосіб, який дозволяє дізнатися ip-адреса сервера без установки на комп’ютер спеціального програмного забезпечення.

Як дізнатися ip-адреса сайту?

Ось посилання, пройшовши по якій, ви зможете дізнатися ip-адреса будь-якого цікавить вас сайту: дізнатися ip адресу сайту.

Інтернет технології знаходять своє відображення в реальному світі. Навіть система ip-адрес діє також, як система адрес в будь-якому місті. Винахідники завжди черпали свої ідеї з того, що їх оточувало. Саме тому комп’ютерні системи так нагадують наш реальний сучасний світ. Це і не дивно. Наш світ — це одне єдине ціле, частини якого, налічують величезну кількість зв’язків. Звідси і схожість комп’ютерних систем з системами природи.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.

Прокоментувати статтю: