Як цілуватися взасос?

загрузка...

Більшість хлопців і дівчат, перебуваючи на початковій стадії відносин із протилежною статтю, часто перейматися питанням «як правильно цілуватися взасос?». Ніхто не захоче при першому поцілунку потрапити в абсолютно безглузду ситуацію. У поцілунку взасос немає нічого складного, головне довіритися своїй інтуїції.

У даній статті ми поговоримо про те, що потрібно знати, перш ніж дарувати своїй обраниці або обранця перший поцілунок. Надані нижче поради допоможуть уникнути незручних ситуацій.

Як цілуватися взасос з хлопцем чи дівчиною З чого потрібно почати

Якщо ви переконалися в тому, що дівчина чи хлопець відчувають до вас почуття і готові подарувати поцілунок, варто проконтролювати свої емоції, які однозначно будуть переповнювати вас в цей момент. Загляньте в очі людині навпаки, обійміть і ніжно доторкніться своїми губами до його.

Якщо ви дівчина і збираєтеся поцілуватися з хлопцем, пам’ятайте про чоловічої психології. Не варто бути надто активною і повністю брати ініціативу на себе. Більшість хлопців може злякатися цього. Але це не означає, що ваша активна позиція повинна дорівнювати нулю. Просто слідкуйте за тим, щоб чуттєвість і незручність не переважували одна одну.

Що робити з мовою

При поцілунку взасос основна роль дістається мови. Мовою можна пестити губи партнера і проникати в його рот. Хоча класичний поцілунок взасос легко обходиться без мови і не дозволяє нічого більш легких укусів і заковтування губ партнера. А ось французький поцілунок полягає в тому, що партнери використовують мову, щоб принести один одному задоволення.

Якщо людина, з якою ви поцілувалися, сам розсунув мовою ваші губи, то можна порахувати його досить досвідченим партнером. Однак, якщо через хвилину цього так і не відбулося, то потрібно взяти ініціативу на себе. Головне не переборщити.

Мова партнера потрібно облизувати швидкими круговими рухами. Хлопцям це особливо приємно. Слідкуйте за тим, щоб випадково не вкусити партнера за мову, це може перешкодити продовженню поцілунку.

У багатьох внутрішня сторона губ є ерогенною зоною. Почніть облизувати її по колу, такий прийом однозначно змусить партнера втратити голову.

Цілуючись взасос, не бійтеся експериментувати, спостерігайте за тим як реагує партнер і що вам підказує ваше шосте відчуття.

Також варто задуматися про те, де в цей момент будуть перебувати ваші руки. Під час поцілунку з партнером ви можете ніжно обійняти його, пестячи спину, шию, груди та обличчя. Це моментально створить інтимну атмосферу і доставить партнеру приємні відчуття.

Як правильно дихати під час поцілунку взасос

Якщо ви звикли дихати за допомогою рота, то ваш навіть самий пристрасний поцілунок навряд чи протриває довше однієї хвилини. Від цієї звички потрібно позбавлятися.

Спробуйте навчитися дихати через ніс, так ви зможете продовжити поцілунок на стільки, на скільки забажаєте. І вам не доведеться постійно усуватися від партнера, щоб захопити повітря ротом. Уміння дихати носом під час поцілунку взасос дозволить вам повністю розслабитися.

При першому поцілунку партнер, незалежно від того хлопець це чи дівчина, відкривається вам з абсолютно іншої чуттєвої сторони і ніжний дотик мови до губ скаже набагато більше, ніж слова.

Як навчитися цілуватися взасос

Техніка поцілунку має велике значення. Але не меншу роль відіграють знання про те, як правильно вести себе при поцілунку взасос.

 • Будьте прості і досконалі. Подбайте про те, щоб вашому поцілую не змогли перешкодити неприємний запах з рота або різкий аромат парфуму. Естетика і природність є ідеалом для більшості.
 • Розслабтеся. Відкиньте всі непотрібні думки, що сковують вас і викликають страх. Постарайтеся повністю розслабитися з коханою людиною, сконцентруйтеся на чуттєвому поцілунку і отримуйте задоволення.
 • Рухайтеся. Не стійте статуєю! Пам’ятайте, що поцілунок схожий на гру двох чоловік. Міняйте положення тіла, покусуйте партнера, гладьте його по голові, спині і шиї.
 • Довіртеся. Перестаньте затискатися і замикатися в собі, повністю відкрийтесь своєму партнеру.
 • Як цілуватися взасос: відео

  Якщо наших інструкцій для вас недостатньо, скористайтеся наочними відео уроками «як цілуватися взасос».

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Відносини і Сім'я. Додайте в закладки постійне посилання.

  Прокоментувати статтю: