Як цілуватися в 13 років?

загрузка...

Коли мова заходить про поцілунок, кожен з нас, хто вже пройшов цей досвід, згадує про перший з них. Хтось пам’ятає цей момент життя, як дуже яскравий і безумовно приємний. Хтось пам’ятає, як якесь непорозуміння. Хтось згадує про це з посмішкою на губах. Щоб перший поцілунок запам’ятався як щось чарівне і добре, потрібно знати як правильно цілуватися. Сьогодні ми поговоримо про вік 13 років. Отже:

Як правильно цілуватися в 13 років?

Перш за все потрібно сказати, що формулювання питання розчулює. Адже яких би то не було відмінностей поцілунків в 13 років і, скажімо, в 17 років, не існує. Єдине, що тут можна сказати — це те, що поцілунки в більш старшому віці цінуються людиною набагато сильніше, адже в 13 років — людина ще дитина, яка сприймає світ по іншому ніж дорослий.

 • Поцілунок — це такий процес, який не може бути здійснений в поодинці. Тому, для правильного та гарного поцілунку повинен бути партнер. Краще всього, якщо ця людина буде подобатися вам не тільки через його зовнішності, але і з інших причин. Поцілунок — це дуже інтимний і особистий момент, тому не варто дарувати свій перший поцілунок людині, яка для вас не представляє особливої цінності. Де ж знайти таких людей? Зазвичай такі люди з’являються в нашому житті дуже випадково. Очікувати їх появи можна де завгодно. Як зрозуміти що це саме та людина? Відповіді на це питання не існує. Кожна людина розуміє це дуже по-своєму. Прислухайтеся до себе і до своїх почуттів, і ви не помилитеся. Якщо ж ви спробуєте піддати аналізу свої відчуття, то ви так нічого і не зрозумієте.
 • При поцілунку в 13 років варто замислитися і про те, як буде цілуватися ваш партнер. Адже успіх даного заходу на пряму залежить не тільки від вас, але і від нього. У такій ситуації ви мало можете управляти цим фактором. Щоб ваш партнер був успішний, ви теж повинні все робити правильно, інакше нічого не вийде. Поцілунок — це спільна дія.
 • Отже. Настав вирішальний момент. Після деяких дій ви опинилися один від одного на відстані тонкого листа. Закономірне питання. Що робити далі? Але знову ж відповіді немає. Вся справа в тому, що кожна людина цілується по-різному і якихось загальних правил не існує. Одне і найголовніше правило — це розслаблення і відчуття. Довіртеся вашому тілу і почуттям і все піде як по маслу. Не забудьте про те, що поцілунок — це не обов’язок і не урок, який потрібно вивчити. Отримайте задоволення від поцілунку.
 • Якщо ми торкнемося чисто технічних моментів виконання, тоді спробуйте ось що. Не цілуйте весь рот людини відразу. Перемикайтеся з одного губи на іншу або зупиніться на одній. Пестьте губи вашого партнера і відчувайте їх тепло і м’якість. Дозвольте собі забутися на мить, а краще на кілька миттєвостей.
 • Якщо та людина з яким ви в перший раз поцілувалися, дуже вам подобається, то спробуйте зберегти ваші відносини на довго. Цілком можливо що, якщо ви будете цінувати і поважати цю людину, той перший поцілунок переросте у щось нове. Якщо ви це відчуєте, тоді можете вважати що ви трохи виросли. Якщо вам вдасться зберегти ці відносини на довго, то ви ніколи не пошкодуєте про це перший поцілунок.
 • Не забувайте, що для першого поцілунку ви повинні бути в гарному настрої і приємно виглядати. В принципі, це важливо в будь-якій життєвій ситуації. Будьте красивими і любите себе.
 • Яким не був перший поцілунок, запам’ятайте його. Адже це одне з найважливіших подій вашої юності. Не будемо приховувати нашої думки про те, що справжній поцілунок в 13 років малоймовірний. Потерпіть кілька років, адже в такому віці ще ніхто не скасував веселі ігри та розваги. А для хороших і правильних поцілунків потрібно вирости, щоб їх запам’ятати.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Відносини і Сім'я. Додайте в закладки постійне посилання.

  Прокоментувати статтю: