Як чоловікові стати жінкою?

загрузка...

Наш світ схильний змінюватися. І ці зміни часто призводять далеко не до кращих результатів. Раніше не спостерігалося такої маси людей, що прагнуть змінити свою статеву приналежність. Відповідальність за це бажання ми залишимо на совісті самого суспільства, в якому все частіше лідирують жінки. Отже, як чоловіку стати жінкою?

Чому чоловіки хочуть бути жінками

Безсумнівно, громадський вплив має своє місце. Але ж є й випадки, коли хлопчик росте в чоловічому оточенні, його виховують тільки на прикладах мужності та героїзму йому подібних … і незважаючи на це, у чоловіка виникає бажання стати жінкою. Відгадку цього вчені стали шукати здалеку — ще з моменту зачаття. І знайшли! Виявляється, на певному етапі розвитку зародка, у матері може статися якийсь емоційний збій, який впливає і на нього, відповідно, відбувається деяке «сплутування» хромосом і спотворення у свідомості плода.

Проблема, чоловікові стати жінкою не просто

Так, затребуваність зміни статі на жіночий в наші дні надзвичайно висока. Фахівців же в цій справі не так багато, і звідси випливає проблема — очікування. Часом до моменту здійснення операції (досить дорогим, між іншим) проходять не те що місяцями — роками виснажливого очікування. А цей час буде не простим: бюрократичні зволікання і всілякі психічні обстеження вимотають вас. Якщо буде виявлено розлад психіки, то в операції вам взагалі відмовлять.

Буває таке, що після проведення операції, коли чоловік уже став жінкою, йому просто важко в суспільстві. Адже змінивши стать, ви повністю міняєте своє суспільне становище, і можливо, піддастеся нерозумінням і гонінню з боку ваших колишніх колег або друзів.

Простий спосіб, як чоловіку стати жінкою

Але навіщо все ускладнювати — операції, проблеми … Буває таке, що у свідомості людини відбуваються деякі зміни на психологічно-сексуальному рівні. Тоді є простий метод, як чоловікові стати жінкою — на час. Так, ми говоримо про трансвеститів.

Достатньо тільки носити жіночий одяг, нанести макіяж — і ось, чоловік став жінкою. Нехай і не повністю, але деяка частка реалізму в цьому присутня. Та що там говорити, у декого це настільки натурально виходить, що відрізнити трансвестита від реальної жінки досить-таки складно.

В останньому випадку, людина напевно піддається пресингу з боку суспільства. Ну а чого чекати, щоб з чоловіка стати жінкою доведеться поперти деякі свої принципи.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Відносини і Сім'я. Додайте в закладки постійне посилання.

Прокоментувати статтю: