Хто заходив на мою сторінку вконтакті?

загрузка...

v Відео — «Хто заходив на мою сторінку вконтакті»

Деякі соціальні мережі дозволяють переглядати гостей твоєї сторінки. На популярному ресурсі «вконтакте ру» не передбачена можливість стежити за тим, хто заходив на мою сторінку. Але є деякі обхідні шляхи, якими користуються багато.

Хто заходив на мою сторінку вконтакті

Розглянемо програму «Мої прихильники і Мої гості».

Мої гості

Перша вкладка під назвою «мої гості» працює за принципом приманки. Отже, що ти повинен зробити — натиснути на кнопку «зловити більше гостей». Зараз з’явиться посилання-пастка, яка належить тільки тобі. Виділи її та скопіюй. Посилання необхідно вкласти в будь-яке місце твого профілю. Як спіймати більше гостей:

 • встав посилання в особисту інформацію в графу «веб-сайт» або «про себе»;
 • помісти посилання в свій статус або на стіну, обов’язково розкажи друзям, щоб вони побачили її в новинах.
 • Як тільки пройде якийсь проміжок часу. Можна зазирнути в цю програму і побачити, в який день і хто заходив на мою сторінку в контакті.

  Мої шанувальники

  Друга вкладка цього додатка під назвою «мої шанувальники» визначає активність людей, які відвідують твою сторінку. Тут ти зможеш подивитися активність твоїх відвідувачів за останній місяць, за 3 місяці або за весь час перебування вконтакте. Крім того, тільки в цьому додатку у тебе є можливість натиснути на любого друга зліва і подивитися його шанувальників. Дізнайся, хто найчастіше заходить на сторінку твого хлопця або твоєї дівчини!

  Статистика

  Не так давно в додатку «Мої прихильники і мої гості» з’явилася нова вкладка статистики, де ти зможеш викрити своїх друзів! Цей додаток розповість тобі не тільки, хто заходив на мою сторінку в контакті, але і з новою можливістю статистики викриє твоїх друзів і друзів друзів! Як їй користуватися:

 • Натисни на кнопку «Найбільш товариські». Перед тобою з’явиться список друзів по ієрархії: у кого з твоїх друзів найбільше записів на стіні. Також можеш відсортувати дівчат від хлопців і подивитися своїх товариських друзів в залежності від статі.
 • Натисни на кнопку «Найпопулярніші». Цей список друзів показує, що з них має високу позицію в рейтингу популярності. Цей відсотковий показник є у кожного учасника соціальної мережі Вконтакте, знаходиться він під аватарки.
 • Натисни на кнопку «Наймодніші». Ось ті з твоїх друзів, хто завантажує до себе на сторінку найбільше аудіо та відео записів, нотаток, альбомів і фотографій.
 • А тепер вибирай ліворуч будь-якого цікавить тебе одного і викривав його друзів!
 • Хто був на моїй сторінці вконтакте — програма

  Всі програми, які тобі пропонують завантажити, щоб дізнатися про те, хто заходив на твою сторінку в контакті, — лохотрон! Найчастіше можна побачити на просторах інтернету програму «my guests». Це чергові шахраї, які захотіли отримати легкі гроші завдяки наївним користувачам контакту.

  Програма «my guests», і подібні до неї, навіть не зберігаються на серверах! Так з чого вони отримають інформацію про відвідувачів твоєї сторінки в контакті? Про це навіть попереджає сам контакт на сторінці техпідтримки.

  Отже, радісно готуючись дізнатися, хто був на моїй сторінці в контакті, ти скачав програму. Коли ти скачаєш програму для стеження за друзями і почнеш її встановлювати, тобі напишуть, що необхідно відправити смс-повідомлення для продовження або для того, щоб просто зайти на свою сторінку вконтакті. Ти вже піймав вірус. Скористайся антивірусною програмою або прочитай цю статтю на нашому сайті про те, як розблокувати сторінку вконтакті. Не здумай відправляти смс або платити комусь гроші. Інакше ти і гроші втратиш, і вірус не зникне.

  Коли цікавість не дає спокою і хочеться дізнатися, хто заходив на мою сторінку вконтакті, скористайся додатками. Не варто ставити під загрозу безпеку свого комп’ютера. Удачи!

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.

  Прокоментувати статтю: