Хто такий мерчендайзер?

загрузка...

Сьогодні кожен другий знає, хто такий мерчендайзер. Зараз Ви ознайомитесь з тим, які обов’язки мерчендайзера, а також дізнаєтеся особливості такої популярної професії. Адже, яку газету з оголошеннями не відкрий, в різні компанії потрібні мерчендайзери. Закінчивши різні навчальні заклади, молоді люди з радістю беруться за цю роботу.

Обов’язки мерчендайзера

В обов’язки мерчендайзера входить: правильна викладка товарів на полицях магазинів, в холодильних камерах в залежності від просуває продукції, поклейка плакатів та муляжів, фірмових цінників. Работка не пильна, тим не менш, не в кожному магазині реалізатори будуть в захваті від Вашого бажання приклеїти плакат біля їхнього вхідних дверей. Саме тому, людина, яка працює мерчендайзером, повинен бути максимально комунікабельним. Вміти переконувати і працювати з запереченнями.

Відвідувати торгові точки (магазини, супермаркети, ларьки тощо) мерчендайзер може як самостійно, так і на пару з торговим представником. Це залежить від рішення вищого керівництва. До речі, буває і так, що в обов’язки мерчендайзера можуть входити обов’язки торгового представника. Якщо коротко, то це всі особливості професії мерчендайзер. Обов’язки, як бачите, не найскладніші. Тим не менш, на практиці можна зіткнутися з різного роду труднощами. Найчастіше, це нерозуміння начальства реального стану справ у торгових точках, а також небажання продавців співпрацювати з мерчендайзером.

Робочий день мерчендайзера

Найчастіше робочий день мерчендайзера починається з ранкового зборів. Далі йде вихід на район, і відвідування торговельних точок, одна за одною. Їх може бути різна кількість (від 15 і навіть до 40), залежно від компанії, в якій Ви працюєте. День закінчується вечірнім зборами, де мерчендайзер може знову споглядати незадоволені обличчя керівництва.

Всі, хто працював мерчендайзером, Вам скажуть, що назавжди пов’язувати свою долю з цією професією не варто. Тим не менш, попрацювати кілька місяців мерчендайзером можна. Або, як варіант, можна працювати на цьому терені і роздумувати над тим, в яку сферу діяльності податися потім, і з чим зв’язати своє життя.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Робота. Додайте в закладки постійне посилання.

Прокоментувати статтю: