Хто такі волонтери?

загрузка...

Зараз у багатьох новинах ми чуємо слово «волонтери». Але не всі знають, хто такі волонтери. Оскільки в мене був досвід волонтерської діяльності тривалістю в рік, постараюся розкрити плюси та мінуси цього поняття.

ВОЛОНТЕР — це доброволець. Людина, яка безкорисливо робить будь-яку дію. Найчастіше це участь в громадських організаціях. А також існують військові волонтери, тобто, люди, які добровільно вступили на військову службу. Наприклад, напередодні 9 травня Георгіївські стрічки будуть роздавати волонтери патріотичних організацій.

Чому добре бути волонтером:

 • Залежно від організації, в якої полягає волонтер, він може брати участь у різних громадських акціях, де може допомагати в організації, проведенні. Так, доброволець розвиває свої комунікативні навички, здатності бути лідером. А також набуває багато специфічних знань: як організувати проект, де «знайти гроші» (фандрайзинг) на здійснення проекту, і багато інших.
 • Багато громадські організації проводять виїзні семінари, акції. Таким чином, для волонтера це спосіб безкоштовно помандрувати, але при цьому бути не туристом, а, наприклад, виконувати функції вожатого.
 • Це ідеальний спосіб знайти друзів і однодумців! Подобається екстрім? Ідіть волонтером в скаутську організацію, або іншу громадську спортивну. Ви за здоровий спосіб життя? Тоді Вам радий Червоний хрест і інші громадські! А також часто зустрічається екологічні, патріотичні спрямованості.
 • Мінуси волонтерства:

 • Звичайно, відсутність оплати. Але тут треба розставити пріоритети: розкрити себе, знайти друзів, або заробити грошей.
 • Витрати часу. Адже іноді підготовка до якого-небудь заходу триває жоден день, а якщо це поїздка, то може бути і тиждень. Але частіше за все, почуття перевиконаним боргу і задоволеність від виконаної роботи цінніше витраченого часу.
 • Хто може стати волонтером:

  Як вже було сказано, хто такі волонтери — це добровольці. Тому Волонтером може стати будь-яка людина. Найчастіше це студенти. Але ж існують і такі організації, як, наприклад, добровільне протипожежне товариство, або товариство з пошуку зниклих людей, де дорослі люди можуть стати волонтерами. І школярам, які прагнуть провести своє життя активно, а не гуляти по під’їздах з незрозумілими компаніями, теж завжди раді!

  Розкривайте себе, допомагайте іншим! Добро завжди до Вас повернеться!

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Робота. Додайте в закладки постійне посилання.

  Прокоментувати статтю: