Хто такі свінгери?

загрузка...

Для багатьох людей свінгери — це сексуальні збоченці, які займаються груповим сексом. Це поняття помилкове, давайте розберемося, хто ж такі свінгери?

В основі свінгу лежить ідея обміну чоловіками і дружинами з іншими подружніми парами для отримання нового сексуального досвіду, налагодження стосунків у сім’ї.

Свінгери — давно усталені сексуальні пари, які вступають у статевий контакт з іншими партнерами. Причому, важливо те, що сексом з іншими партнерами пара займається з обопільної згоди. Як правило, партнерами стають такі ж шукають різноманітності пари, іноді близькі друзі. Свінг — це сімейне розвага. Найчастіше, секс з іншим партнером або партнеркою відбувається на очах у коханої людини.

Також бувають і свінг вечірки, в яких бере участь кілька пар. Вони проходять по готовому сценарієм, в якому розписано кожну дію. Починається все, як правило, з легкого флірту з новим партером, закінчується практично груповим сексом.

Статистика стверджує, що свінгом займаються люди з високим рівнем освіти, гідним становищем у суспільстві, активною життєвою позицією. Що ж веде їх на це?

Одна з головних причин — це пошук різноманітності статевого життя. За кілька років подружжя можуть втомитися один від одного в ліжку, тому доводиться шукати нові форми і способи виразити сексуальне бажання. Сексологи кажуть, що свінг є профілактикою зрад в подружніх парах. Адже, це, по суті, легальна можливість змінити свого партнера. Причому, улюблений буде згоден на це. Самі свінгери стверджують, що після обміну партнерами відносини значно зміцнюються.

Паре, яка вирішила зайнятися свінгом, знайти партнерів не так-то просто. Адже це суспільство досить закрите, свінгери ніколи не афішують своїх дій.

Є кілька шляхів знайти пару для свінгу. Перший — це пошук на сайті знайомств. Практично на кожному великому сайті можна знайти пари, які вже мають досвід свінгу, і ті, хто тільки вирішив спробувати. Для цього в критерії пошуку необхідно вказати «шукаю пару».

Є другий шлях для пошуку свінг-партнерів. У більшості великих міст є свінг-клуби. Вони влаштовують вечірки, проводять різноманітні заходи, організовують поїздки. Членство в таких клубах зазвичай закрите. Тому на допомогу знову прийде Інтернет, в якому можна зав’язати спілкування з завсідниками таких місць. Іноді такі клуби проводять відкриті вечірки, щоб потрапити на нього, необхідно пройти реєстрацію. Це проводиться для набору нових членів свінг-клубу.

Мода на свінг зародилася в 1957 році. Однак питання хто такі свінгери до сих пір викликає безліч дискусій і суперечок. Для когось це розвага, для інших — спосіб життя, іноді терапія. Рух свінгерів живо до сих пір, а їхніх прихильників стає все більше. Як кажуть самі свінгери: «Ласкаво просимо! Разом веселіше ».

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Відносини і Сім'я. Додайте в закладки постійне посилання.

Прокоментувати статтю: