Хто такі панки?

загрузка...

v Відео — «Хто такі панки»

Всі люди висловлюють свою індивідуальність по-різному. Субкультура є якраз одним із способів показати цю індивідуальність, але в той же час бути причетним до якоїсь групи людей, що мають схожі інтереси, загальну ідеологію. Сьогодні ми поговоримо про панків.

Хто такі панки

В основі даної субкультури знаходиться пристрасть до музичного напрямку — панк-року. Цей жанр виник в середині 70-х років 20-го століття в США і Великобританії. У ньому відбивався протест проти тодішніх форм року. Головне в панк-року — це завзятість раннього рок-н-ролу і нарочито примітивна гра.

Панки — це люди, які відрізняються власною культурою, стилем музики, ідеологією і модою. В основі ідеології панку — реалізація права кожної людини на свободу без тиску. Панки проти будь-якого прояву конформізму, вони не приймають політично уклад і культуру широкого споживання.

Що стосується вираження своєї прихильності до культури в плані зовнішності, то панки поєднують певним чином свій одяг, зачіски, косметику, татуювання та прикраси. Але для багатьох панків зовнішній вигляд є моментом другорядним. Хтось фарбує волосся в яскраві кольори, роблять начісування, голки, використовують в одязі шпильки і ланцюги, шиповані напульсники у вигляді прикрас.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Культура. Додайте в закладки постійне посилання.

Прокоментувати статтю: