Хто такі гетеро?

загрузка...

Тема сексуальної орієнтації в наш час широко і вільно обговорюється у всіх колах населення. Сьогодні багато спокійно заявляють про свою приналежність до групи сексуальних меншин.

Що ж, не варто дивуватися і тому, що, наприклад, на сайтах знайомств при заповненні анкети вас попросять вказати тип сексуальної орієнтації: гетеро, гомо чи бі. Щоб вибрати підходящий варіант, потрібно знати, хто такі гетеро, бі і гомо.

Бі-, гомо-і гетеро сексуали

 • Гомосексуальність припускає, що людина вибирає як об’єкт своєї любові іншої людини однієї з ним статі. Чоловік воліє будувати відносини з чоловіком, жінка — з жінкою.
 • Бісексуальність — це сексуальна тяга людини до обох підлог. Йому подобаються і дівчата і хлопці.
 • Хто такі гетеро сексуали нарешті? Це люди, як прийнято вважати, з традиційною сексуальною орієнтацією. Тобто, гетеро тягне тільки до протилежної статі.
 • Хто такі гетеро: орієнтація людини в сексуальному плані

  Гетеросексуальность — це сексуальна орієнтація людини, при якій його тягне до протилежної статі в романтичному, емоційному і еротичному плані. Чоловіки обирають, або грубо кажучи, хочуть займатися сексом з жінками, а жінки — з чоловіками.

  Щоб позначити гетеросексуальну орієнтацію у людини, використовують термін «гетеросексуал». Більшість людей в світі саме гетеросексуали. Це природно, тому що гетеросексуальність означає використання переважно вагінального сексу, а значить, зачаття та продовження роду.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Відносини і Сім'я. Додайте в закладки постійне посилання.

  Прокоментувати статтю: