Харчування дитини: на що звернути увагу

загрузка...

В якому супермаркеті нас чекає величезний вибір дитячого харчування — від простих овочевих і фруктових сумішей до справжнісіньких повноцінних обідів — тому недивно, що ми не знаємо, яке живлення вибрати.

На багатьох продуктах дитячого харчування вказано, для дітей якого віку вони призначені. Обов’язково перевірте термін придатності на упаковці і недоторканість герметичної оболонки на кришці. Коли відкриваєте баночку з живленням перед вживанням, прислухайтеся: центр кришки повинен трохи підвестися і відкритися з характерним свистячим звуком.

Якщо вас цікавлять компоненти дитячого харчування, не хвилюйтеся: сіль більше не використовується в більшості продуктів харчування для маленьких дітей. Тим не менш, намагайтеся не купувати живлення з добавками цукру і модифікованого харчового крохмалю, що містить «порожні» калорії. Купуйте просте дитяче харчування, що містить не більше одного інгредієнта, поки не переконаєтеся в тому, що малюк добре переносить цей інгредієнт, а потім вже можна переходити на більш складне, багатокомпонентне живлення (інгредієнти якого ваша дитина переносить). Так, перш ніж годувати дитину сумішшю картоплі та гороху, купите горохове харчування.

Чи потрібно купувати органічне дитяче харчування?

Багато батьків вважають за краще годувати малюка органічним живленням, незважаючи на те, що воно коштує дорожче звичайного. Вони прагнуть забезпечити дитину харчуванням, що не містить пестицидів та інших шкідливих хімікатів. Однак деякі батьки вважають, що харчування, яке продається в магазинах і аптеках, і так відповідає вимогам безпеки для здоров’я. Купувати чи не купувати органічне харчування — вирішувати тільки вам, виходячи з способу життя вашої сім’ї і сімейного бюджету. Не виключайте з раціону малюка овочеві і фруктові суміші, щоб захистити дитину від містяться в них пестицидів.

Чи можна самостійно готувати дитяче харчування, а не купувати його в магазині?

Так, ви можете готувати харчування для свого малюка, використовуючи для цього різні інгредієнти і розводячи суміш грудним молоком, молочною сумішшю або водою. Приготувати пюре, ретельно подрібнити компоненти і довести суміш до потрібної консистенції можна в кухонному комбайні або блендері, але краще всього для приготування дитячих сумішей личить ручний млин з ножами з нержавіючої сталі для подрібнення продуктів різної щільності. Для зберігання і заморожування залишків дитячого харчування можна використовувати спеціальні контейнери.

Як довго можна зберігати відкриту баночку з дитячим харчуванням?

На це питання можна знайти декілька відповідей, але в цілому, залишки сумішей, що містять м’ясо, яйця і м’ясо / овочі, можна зберігати в холодильнику один — два дні. Харчування з овочами або фруктами можна зберігати два — три дні. На етикетці дитячого харчування іноді вказано, як довго можна зберігати відкриту баночку. Крім того, дитяче харчування можна заморозити на місяць або два (харчування з овочами і фруктами в замороженому вигляді зберігається до півроку), але після заморожування міняється консистенція харчування (воно густіє).

Якщо ви зберігаєте дитяче харчування в холодильнику, не занурюйте в нього ложку при годуванні, інакше продукт може зіпсуватися через потрапили в нього бактерій. Замість того щоб годувати малюка, зачерпує живлення прямо з баночки, відкладіть невелику кількість суміші на тарілку і спокійно годуєте малюка, не переживаючи, що продукт може зіпсуватися. Погодувавши дитини, позбудьтеся залишилася на тарілці суміші. Якщо в баночці залишилося живлення, закрийте його кришкою і заховайте в холодильник до наступного годування.

Чи безпечно розігрівати дитяче харчування в мікрохвильовій печі?

Ви можете розігрівати живлення в мікрохвильовці, але будьте обережні. У мікрохвильовці харчування дуже швидко нагрівається і часто містить так звані «гарячі точки». Тому безпечніше розігрівати живлення на конфорці. Якщо ви все ж розігріваєте харчування в мікрохвильовці, перекладіть потрібну кількість у спеціальну жароміцний посуд і нагрівайте всього декілька секунд. Після цього добре перемішайте і дайте охолонути протягом хвилини. Перш ніж годувати дитину, спробуйте суміш. Харчування має бути кімнатної температури, не гаряче.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Вагітність і діти. Додайте в закладки постійне посилання.

Прокоментувати статтю: