Скільки живуть метелики?

загрузка...

Метелики — одні з найкрасивіших і загадкових комах в світі. Їх життя — неймовірна пригода, зміна, перетворення, перетворення. Життя метелика умовно складається з 4 періодів або фаз:

 • яйце
 • личинка (гусінь)
 • лялечка
 • комаха (доросле)
 • Кожна фаза має свою тривалість. Наприклад, в стадії яйця майбутня метелик знаходиться 5-8 днів. Це відбувається навесні або ближче до літа, так як влітку метелик переходить в наступну стадію — вона живе в якості гусениці (личинки метелика), готуючись до стадії лялечки. Складно визначити, скільки точно метелик живе як гусениця. У певний момент (накопичивши достатньо речовин для подальшого життя, які відкладаються в у вигляді жиру) вона плете кокон навколо себе і там поступово перетворюється на метелика.

  Нарешті, на світ з’являється метелик в тому образі, в якому ми звикли її бачити. Вона кілька годин чекає, поки крила висохнуть і зміцніють, і потім здійснює свій перший політ. Скільки живуть метелики? Тривалість їх життя може коливатися від декількох годин до декількох тижнів.

  Є з цього правила і виключення: деякі види метеликів (наприклад, Монархи) доживають до 9 місяців. Тим не менш, середня тривалість існування метеликів — 2-3 тижні.

  Напевно, однією з найвідоміших метеликів в Росії (через її шкідництва) є метелик капустница. На питання, скільки живе метелик капустница, можна відповісти точно — близько 20 днів, а за літо може змінитися кілька поколінь метеликів капусниці.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Тварини. Додайте в закладки постійне посилання.

  Прокоментувати статтю: