Що таке rip?

загрузка...

Обертаючись у колах знайомих, ти чуєш незрозумілі тобі терміни, а в інтернеті стикаєшся з формулюваннями, які тобі здаються дивними? Зараз ти дізнаєшся, що таке rip і для чого він потрібен.

Що таке rip, в контексті фільмів, серіалів та інших відео та аудіо матеріалів. Якщо ти бачиш слово rip не треба його розшифровувати як надгробну напис rest in peace (спочивай з миром), мова зовсім не про неї. Словом rip називають різні копії матеріалів. Слово rip перекладається як рвати, задіюючи відмінності у мовах, можна адекватно перевести rip у значенні копія, як щось «здерти з чого», щось що урвали.

Отже, rip є за визначенням піратською продукцією, в рамках фільмів і серіалів бувають різні варіанти і легального створення копій, наприклад, якщо ви хочете змінити формат вмісту свого cd або dvd диска не для розповсюдження, а щоб самому його подивитися так як ваш програвач не пізнає його справжній формат або якщо ви хочете викласти в мережу самостійно зняте відео.

Які бувають види ріпів:

 • Camrip — це найогидніша копія фільму, яку можна придумати, тому що людина знімає її на камеру в кінотеатрі, а потім викладає в мережу. Можна звичайно говорити про швидкість їх появи в мережі, ефекті присутності в залі та інше, але коли посеред екрану виростає темний силует людини, яка пішла в туалет двома рядами нижче або постійний кашель доноситься з колонок, стає зовсім зрозуміло, чому такий варіант такий поганий.
 • Що таке dvd rip — це переклад вмісту диска в стандартний відео-формат, наприклад avi або mkv. Простому копіювання вмісту dvd диски не піддаються і після нього не програються, тому для викладення в мережу або просто переведення в інший формат робиться dvd rip. Такі копії зазвичай відрізняються гарною якістю і практично повністю відповідають якості самого оригінального dvd. Dvd rip `и фільмів, що розповсюджуються в мережі, зазвичай мають хорошу якість і офіційний переклад, які надаються на dvd релізах, але звичайно ж є піратськими, так як копіювання та розповсюдження dvd заборонено законом.
 • Tv rip — цей тип копії відноситься вже більше до серіалів, ніж до фільмів. За допомогою програвача (на даному етапі це в основному dvd, або медіа-програвачі працюють з флеш картами) під час трансляції серіалу, ігри або матчу по телевізору, проводиться його запис, після перекладу в необхідний формат, така копія викладається в мережу. Зазвичай вони випускаються в мережу після редагування, при якому прибираються рекламні блоки і зайві заставки, так що до користувача мережі доходить остаточна підчищений копія, під час перегляду якої вже не збігати покурити або за чаєм в рекламу, але можна переглянути її в будь-який зручний час і ставити на паузу при необхідності. Більш просунутою версією є hdtv rip то є копія високої якості, яка записується наприклад з цифрового телебачення і має гарне дозвіл.
 • Web rip — цей вид частіше ставиться до музики, використовують його щоб отримати запис, яка доступна для прослуховування, але недоступна для скачування. Так що це буде копіюванням прямо з мережі.
 • Отже, що таке rip — це копія аудіо або відео матеріалу, яка зроблена або перекладом файлу в інший формат, копіюванням вмісту кінострічки, dvd диска або вмісту різних сайтів.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Програмне забезпечення. Додайте в закладки постійне посилання.

  Прокоментувати статтю: