Що таке fps?

загрузка...

Коли ми говоримо про комп’ютерні ігри, то формулювання fps має кілька значень. Перше з них — чисто технічне. FPS — Frame Per Second. Тобто частота кадрів в секунду, яке відтворює гра. Друге визначення відноситься до жанрів комп’ютерних ігор. FPS — First Person Shooter або шутер від першої особи. Це про тих іграх, де ви бачите віртуальний світ очима персонажа і у вас в руках зброю, якою ви карає всякого роду несприятливих суб’єктів. Розберемося по-подробней з кожним з понять. Отже:

Що таке FPS? Frame Per Second

Отже. З першого абзацу ми зрозуміли, що FPS визначається, як кількість кадрів в секунду, яке відтворює ваша відеокарта і додаток. Чим більше частота кадрів, тим, відповідно, швидше працює додаток. Frame — кадр або рамка, Per — «в», Second — секунда. У російській варіанті FPS вимовляють як «флопс». Програмісти визначають флопс, як одиницю виміру продуктивності обчислювальних систем. Людський мозок здатний сприйняти не більше 25 кадрів в секунду, тому не варто дивуватися, що ви не можете побачити ніяких змін при різних настройках FPS. Ви сильно не відчуєте різницю між параметрами в 100 FPS і в 120 FPS. Однак, якщо ви спробуєте покрутитися за допомогою свого героя навколо себе в грі, то ви побачите дратівливий запізнілий ефект. Чим більше у вас FPS, тим менше цей ефект. Високі значення FPS життєво необхідні, щоб повністю відчути і насолодитися динамікою гри. Велика кількість кадрів в секунду дозволяють краще реагувати на події, які відбуваються в ігровому світі. Часто, в іграх потрібна швидка реакція у відповідь на, звичайно, агресивне середовище віртуального світу, тому значення FPS повинні бути високими. Цікавий той факт, що значення FPS в кожному кадрі змінюється. Чим складніша відтворювана ситуація, тим вище значення FPS. Якщо ви хочете налаштувати значення FPS для того, щоб грати в динамічні ігри, то існує наступний спосіб.

 • На порожньому місці Робочого столу потрібно натиснути правою клавішею миші і вибрати опцію Властивості.
 • У вікні вибираємо вкладку властивості.
 • Клацаємо на опцію додатково.
 • Вибираємо закладку Монітор.
 • Усередині потрібно вибрати максимальне значення в герцах.
 • Тепер відкриваємо властивості своєї відеокарти.
 • Потрібно налаштувати параметри OpenGL.
 • Там потрібно вимкнути вертикальну синхронізацію.
 • У цій же закладці потрібно знайти «Синхронізація дисплея».
 • Потрібно прибрати галочку з «Правильний режим вибирає Windows» і поставити в «Фіксована синхронізація».
 • First Person Shooter

  Ігри цього жанру FPS відрізняються динамічністю і швидкістю розвитку подій. Часом події у віртуальному світі відбуваються настільки стрімко, що гра «затягує» геймера на кілька годин. Існує величезна кількість ігор в жанрі FPS. Найвідоміші ігри в цьому жанрі — це CounterStrike, Quake, Half-Life, Call of Duty і т. д. Головний персонаж таких ігор зазвичай дуже добре екіпірований різною зброєю. Його мета — унічтоженіt якомога більшого числа противників. Часто, ігри в стилі FPS містять в своїй основі якусь історію. І гравець разом з головним героєм гри рухається до якої-небудь поставленої мети. На їхньому шляху природно зустрічаються вороги всіх мастей, яких неодмінно треба здолати за допомогою свого значного арсеналу зброї. Ці ігри здобули приголомшливу популярність серед різних людей по всьому світу. Також, величезною популярністю користуються ігри, в які можна грати по мережі. Онлайн-шутери. Іноді, ці ігри навіть більш успішні, ніж ті, які розраховані на одного гравця, але володіють гарною графікою і продуманим сюжетом.

  Таким чином в комп’ютерному світі розуміють поняття FPS.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Розваги. Додайте в закладки постійне посилання.

  Прокоментувати статтю: