Що таке e-mail?

загрузка...

Практично у кожного користувача інтернету є свій віртуальний поштовий ящик. Електронна пошта має назву — e-mail. Зручність цієї пошти полягає в тому, що листи до адресата доходять буквально через кілька секунд. Електронна пошта має функції пересилання текстових повідомлень, фотографій, відео та інших типів файлів.

Без електронної пошти неможливо зареєструватися в соціальній мережі або на якому-небудь форумі.

Як створити e-mail?

Створити свій поштовий ящик можна на будь-якому сайті, що надає таку послугу. Наприклад, mail.ru, yandex.ru, rambler.ru. Для цього потрібно зайти на сайт і знайти там посилання «Зареєструвати поштову скриньку». Після переходу за цим посиланням ви потрапите у вікно з формою, яку необхідно заповнити. Зазвичай потрібно написати своє прізвище та ім’я, місце проживання та вік.

Основним етапом в реєстрації є вибір імені поштового ящика. Ім’я повинно бути унікальним — це головна вимога при реєстрації електронну адресу.

Що таке адресу e-mail?

E-mail адреса складається з двох частин.

 • Ім’я сайту, який надає послуги електронної пошти.
 • Ім’я користувача.
 • Ці дві частини розділяє знак @ (at). У народі цей знак називають «собачкою». Наприклад, Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. У Вас повинен бути включений Java-Script для перегляду. . Example.ru — ім’я сайту, alexey — ім’я користувача поштової скриньки.

  Реєстрація e-mail адреси абсолютно безкоштовна послуга.

  Що таке коректний e-mail?

  Коректним e-mail називають правильно прописаний адресу діючої електронної пошти.

  Адреса поштової скриньки складається з двох частин розділених символом @. Його ім’я може включати до 64 знаків:

 • Символи латинського алфавіту (az, AZ)
 • Цифри (0-9)
 • Точка
 • Символи! # $% & ‘* + — / =? ^ _ {}
 • При реєстрації адреси краще виключити використання точки і символів, тому що деякі сервіси можуть не врахувати їх і видати помилку при перевірці коректності адреси.

  Що таке додатковий e-mail?

  Більшість користувачів електронної пошти мають альтернативний або додатковий e-mail. Додатковий ящик використовується в разі виникнення проблем з основним. Тому при реєстрації поштової адреси у формі можна вказати додатковий e-mail, на який, наприклад, може бути висланий пароль від основного ящика при його втраті.

  В інтернеті існують як безкоштовні, так і платні поштові сервери. Основною відмінністю цих серверів є рівень захищеності, обсяг поштової скриньки, обмеження на розмір листів і вкладень в листах, а також якість фільтрації спаму. Але це зовсім не означає, що безкоштовні поштові ящики нікуди не годяться. Наприклад, поштовий сервіс Gmail, реалізованої відомої всім корпорацією Google, по праву вважається одним з кращих поштових серверів у світі.

  Для зручності використання електронної пошти існує безліч програм-клієнтів. Основний і часто єдиною функцією подібних програм є полегшення життя користувача за допомогою надання зручних інструментів для зберігання, резервного копіювання та сортування електронних листів. Подібні програми також діляться на платні і безкоштовні. Однією з найбільш знаменитих платних програм вважається поштовий клієнт «The Bat!». В якості альтернативи йому існує відмінна безкоштовна програма «Thunderbird» від команди Mozilla, що володіє практично ідентичним функціоналом. До складу будь-якої операційної системи, будь то Windows, MacOS або Linux, входить свій поштовий клієнт. Наприклад, в середовищі Windows це Microsoft Outlook.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.

  Прокоментувати статтю: