Що таке 3g в телефоні?

загрузка...

Останнім часом все більшу і більшу популярність набирають телефони, які підтримують технологію 3G. Це не дивно, адже сьогоднішній світ потребує швидкісний, зручною і якісного зв’язку. Більш того, цей зв’язок має «знаходитися» у людини в кишені. Мало хто уявляє про принципи роботи технології 3G. Тому сьогодні, дорогий читач, ми розберемося з питаннями про 3G технологіях.

Що таке 3G в телефоні?

3G — це наймолодша технологія зв’язку, яка використовує відразу два стандарти зв’язку. Це UMTS (Universal Mobile Telecommunications System) і CDMA (Code Division Multiple Access). Діапазон частот 3G досягає 2100 Мгц. Це в кілька разів більше, ніж в попередніх стандартах мобільного зв’язку. Із зростанням частотного діапазону, користувачі, однак, отримали меншу покриття зв’язку, але це, мабуть, єдиний недолік. У порівнянні з достоїнствами 3G, всі його недоліки тьмяніють.

Отже, що ми маємо в кінцевому підсумку, використовуючи нові технології мобільного спілкування:

 • Можливість якісної відеозв’язку. Тепер ви можете побачити співрозмовника, де б він не знаходився.
 • непорівнянне з ранніми стандартами зв’язку, якість звуку. Людський голос тепер звучить так, наче співрозмовник розмовляє в двох метрах від вас. Відсутня пропажа сигналу. Слова звучать до кінця, а сеанс зв’язку позбавлений усіляких перешкод.
 • Тепер мережа може обслуговувати велику кількість користувачів. Якщо раніше обсяг мережі не дозволяв відразу декільком тисячам спілкуються додзвонитися до своїх друзів і рідних, то тепер, використовуючи 3G в телефоні, можуть одночасно спілкуватися величезна кількість абонентів, при цьому не страждаючи від перевантаженості мережі.
 • Шкідливе випромінювання від радіохвиль стало набагато менше. Ви можете сміливо розмовляти по телефону по кілька годин на день.
 • Тепер, використовуючи 3G-стандарти, ви можете передавати пакети даних на будь-яку відстань, причому розмір файлів може бути досить великим. З появою 3G технологій на ринку телекомунікації, з’явилася величезна безліч нових послуг, які стали в нагоді багатьом користувачам зв’язку.
 • Не дивлячись на всі нововведення сучасного світу, не варто забувати про цінність справжнього живого спілкування. Безсумнівно, такі технології як 3G, часто просто необхідно в найрізноманітніших ситуаціях нашого повсякденного життя. Але пам’ятайте, що ваші близькі та друзі насамперед потребують реальному спілкуванні. Вони хочуть чути ваш голос в живу і дивитися вам в очі. Не замінюйте себе своїм комунікатором.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Техніка. Додайте в закладки постійне посилання.

  Прокоментувати статтю: