Що розповісти дівчині про себе?

загрузка...

У багатьох дівчат є манера на перших побаченнях просити хлопця розповісти про себе. Це прохання часто ставить молоду людину просто в незручне становище. Мабуть, дівчина вже й не знала, що запитати, а так зробила хід конем і звалила всю відповідальність за бесіду на тебе.

Що відповісти на прохання дівчини «розповісти про себе»

Досвідчені хлопці кажуть, що існує маса способів розгорнути бесіду. Отже, щоб пауза не затягувалася, коли ти не знаєш що розповісти про себе, просто позитивно відповідай їй: «Добре, що саме ти хотіла б дізнатися про мене?» Скажи їй цю фразу посміхаючись і показуючи свою зацікавленість, немов ти в очікуванні маси питань. Таким чином, ти розгортаєш бесіду у вигідне положення для себе.

Що розповісти дівчині про себе на першому побаченні

А ось ще один прийом, коли ти дійсно розповідаєш про себе … На прохання розповісти про себе скажи: «Із задоволенням! Я симпатичний, розумний, сексуальний (можеш перерахувати свої найкращі якості)». Все це треба говорити, зупинившись, якщо ви йшли, впевнено дивлячись їй в очі і посміхаючись. Тут напевно вона відзначить твою високу самооцінку або щось типу: «І самий скромний». На це відповідай: «Згадай, коли ти пишеш резюме, було б просто нерозумно не дати про себе найкращі рекомендації». Цим ти справляєш на дівчину хороше враження. І тут вона сама може почати питати тебе про конкретні речі, її цікавлять (сім’я, навчання, робота, наприклад).

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Відносини і Сім'я. Додайте в закладки постійне посилання.

Прокоментувати статтю: