Що робити якщо вкрали телефон?

загрузка...

Що робити якщо вкрали телефон? У подібній ситуації у кожного з нас може виникнути дві абсолютно різні стратегії поведінки. Перша — постаратися забути про неприємний факт, посумувати, купити собі новий апарат, і надалі бути дуже уважним і обережним. Друга — докласти всіх зусиль, щоб повернути вкрадений телефон. Для цього вам будуть потрібні зусилля і час, а ось гарантії, що ваш телефон повернуть, немає. І все-таки спробувати зайнятися пошуками свого телефону варто. Але для цього необхідно, щоб у вас була коробка з кодом IMEI, також чек та інші документи — без усього цього відстежити телефон буде не можна.

Куди телефонувати і звертатися, якщо ваш телефон вкрадений?

Для початку, необхідно зателефонувати оператору стільникового зв’язку і попросити, щоб ваш номер заблокували, це не дозволить зловмиснику скористатися вашими засобами і сім-картою.

Далі подати заяву в міліцію. Подача заяви повинна відбуватися за місцем події, і зробити це краще якомога швидше. Чим раніше ви його подасте, тим імовірніше, що ваш телефон знайдуть. Вашу заяву зобов’язані прийняти та зареєструвати в будь-якому поліцейському відділенні. Також вам зобов’язані повідомити номер вашої справи та прізвище слідчого, який буде його вести надалі. Після подачі заяви ви повинні бути більш наполегливими, і якомога більше цікавитися в якій стадії перебуває справа, в такому випадку ймовірність того, що ваш телефон знайдуть, зростає.

В самому бланку заяви потрібно вказати все якомога детальніше — коли, де, і за яких обставин була здійснена крадіжка, номер SIM-карти і код IMEI. Якщо у вас є чек на телефон, то приобщайте його до справи.

Також, необхідно докладно описати зловмисника. Такі відмітні ознаки, як зріст, колір волосся і очей. Особливі ознаки — шрами, тату, сережки і т.д. Іноді подібні ознаки допомагають швидше знайти злочинця.

За статистикою видно, що шанс знахідки телефону, дуже низький. Все це тому, що після певного терміну, пошуки вашого телефону просто припиняються. Ви повинні розуміти, що найближчий місяць, це реальний термін активного пошуку вашого телефону.

Корисні поради

При покупці телефону, завжди звертайте увагу, щоб на коробці був написаний код IMEI, завжди зберігайте упаковку та документи в подальшому. Щоб уникнути неприємних ситуацій, не слід купувати б / у телефони, навіть якщо їх ціни більш ніж привабливі. Є ймовірність придбати крадене, а наслідок цього, повернення законному власнику, і спілкування з правоохоронними органами. Безумовно, ніякої компенсації за вилучений телефон, не годиться.

перевірки відповідність IMEI у телефоні та в документах. Якщо у вашому мобільному зберігається важлива інформація, то завжди робіть її копію на ноутбук або ПК. Найголовніше — будьте більш пильні в небезпечних місцях, особливо там де велике скупчення людей, в чергах в транспорті і т.д.

І все таки якщо у вас виникло питання «що робити якщо вкрали телефон?» Не варто занадто сильно засмучуватися через це. У будь-якому випадку завжди можна купити собі новий телефон.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Техніка. Додайте в закладки постійне посилання.

Прокоментувати статтю: