Що робити, якщо дівчина не дає?

загрузка...

Люди ми всі дорослі і всім зрозуміло, що саме нас цікавить. Анонімні тролі звичайно будуть жартувати, але обговорюємо ми не тему проваленої контрольної в школі через дівчачої жадібності. Поговоримо про секс і численних перешкоди, що постають у нас на шляху до нього :)

Що робити, якщо дівчина не дає секс

Тема виключно для хлопців. І зараз ми обговоримо, як себе вести, якщо дівчина не дає. Розглянемо найпопулярніші відмазки та шляхи самозбереження з боку потенційної жертви любові. В якості передмови додам суб’єктивне побажання. Чоловіки, що б там не сталося, і як би відтік крові від мозку на користь пеніса ні порушував ваше самосвідомість, пам’ятайте: якщо вам потрібен тільки секс, не втрачайте своє обличчя в умовляннях. Це всього лише секс, а раз ви ставите таким питанням на рівні інтернету — дівчина вам не цікава в якості другої половинки.

Я знову кажу як гей-філософ? Приступимо до справи, негайно!

«Ми занадто мало знайомі!»

Завжди важлива імпровізація. От ви начебто разом в її квартирі, один на один, все добре. А вона пропонує вам пройти на ніч в іншу кімнату або навіть у ванну за неіменеем передостанній. Новини шокуючі, але не варто відразу міняти вираз обличчя на «мене щойно відкинули з подальшим вигнанням». Навпаки, проявіть свою кмітливість і спустіть трохи гальма — ляпни невимушено, мовляв дурниця що мало знайомі — саме час познайомитися по-справжньому! Навряд чи ви втратите фатальну дозу крові, в гіршому випадку вас чекає та ж доля, що і якби ви мовчали. Поспіть на незатишному диванчику на самоті.

Запам’ятайте наступне: якщо ви спробуєте, існує ймовірність кількох варіантів розвитку подій. Якщо будете мовчати — варіант один, та й не в наших інтересах. Проявіть ініціативу, ви ж чоловік!

«Не можу, місячні»

Крім всіх видимих неприємностей, місячні сильно знижують рівень потягу в жінок. Часто, чи не повсюдно, говорячи ці слова вона не має на увазі відсутність бажання вдатися гріха з вами. Навпаки, жінці неприємно відчувати себе дискредитуюче перед вами, назвемо це соромом.

«Так нічого страшного, хіба я говорив про секс? ПФФ, тобі почулося». Просто ненав’язливо і не пішло цілуйте її. Спочатку … а пізніше, в залежності від вашого підходу, можете навіть очікувати нагороду за свою ласку, у вигляді орального сексу, наприклад.

«У тебе з рота смердить, хлопець»

Неприємне і провокує: почувши таке можна начисто позбудеться бажання щось мати з цією дівчиною. Або цю дівчину мати, кому як простіше сприймати. Але косяк-то наш, як провину не перекладай.

Від запаху з рота допомагає шматочок лаврового листа, пожуйте пару хвилин. Замінити можна молоком, зернами кави, лаймом.

Топовий відсилання або «Хвора голова»

Що робити, якщо дівчина не дає вам з попсовою напів-глузуванням «у мене болить голова»? Гумор — це прекрасно, але лише коли це доречно. Бо не варто інформувати дівчину про те, як передається менінгіт або показувати план локалізації сексу на сьогодні з ремарками з приводу необхідності вам голови. Зробіть їй розслабляючий масаж, відволікаючи від чужих думок.

«Поспішаю на роботу!»

Створіть відчуття втрати — маркетинговий хід, між іншим. Отріс такий вираз фізіономії, ніби вона йде назавжди. А потім ніби й погодьтеся, трохи удаваною байдужості закінчать справу належним чином. Наприклад вона: «поки, Вась!», А ви у відповідь: «….. ага.». У мозку жінки спрацює сигнал — як? Як він сказав?!

Ризикуєте нарватися на невеликий скандал, але ж ви знаєте, як перевести лайка в горизонтальне положення. І сам секс буде чудовий на тлі розпечених емоцій.

Що робити, якщо дівчина не дає? Міняти щось у собі або дівчину? Складне завдання для справжнього чоловіка. Адже саме визначення чоловіки весь абстрактно: чи то він є такий який є і за ним, як за кам’яною стіною, чи то він заради дівчини піде на все і зміниться — незрозуміло. Вирішувати вам, вибір — за вами.

Любіть жінку, і у вас не виникне проблем «що вона не дає». Та й секс з коханою людиною — найкращий! ^ ^

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Відносини і Сім'я. Додайте в закладки постійне посилання.

Прокоментувати статтю: