Що робити, якщо дівчина ігнорує?

загрузка...

Ігнорування може відбуватися тільки за трьома наступних причин:

 • Помста (забув про зустріч, під час не прийшов, образив, принизив, наприклад).
 • Презирство, перевага. Іноді дівчата ігнорують, щоб висловити своє презирство до хлопця, показати, що він пусте місце для них.
 • Кінець спілкування. Дуже поширена причина ігнорування, коли дівчина не знає, як по-іншому розлучитися.
 • Що робити, якщо дівчина ігнорує в перші дні знайомства

  В цьому випадку не варто відразу думати, що ви не подобаєтеся дівчині, або що вона більше не бажає з вами спілкуватися. Справа в тому, що деякі дівчата ігнорування роблять своєю тактикою, якоїсь грою, щоб закохати в себе хлопця. На жаль, найчастіше вони переграють, і хлопці не розуміють цього. Дівчина активно показує свою байдужість, щоб посилити ваш інтерес до неї. Вона ніби перевіряє, чи сильно потрібна вам, на що ви готові піти заради завоювання її серця. Тут головне, все обміркувати, подивитися на ситуацію з боку. Якщо ви відчуваєте взаємну симпатію, значить тримаєте цю дівчину міцніше.

  Що робити, якщо дівчина ігнорує після відносин

  Тут вже складніше. Згадуйте, не могли ви образити чимось дівчину. Не повірите, але жінки просто впевнені в тому, що всі чоловіки телепати! Вони впевнені, що ви вмієте читати думки :). Можливо дівчина образилася і демонструє помста. Добре запитати дівчину в лоб, образили ви її. За емоціям все буде ясно.

  Якщо ж образи ні, то слід прийняти той факт, що дівчина кинула вас, пішла «по-англійськи». Вона злякалася, і не знає, як по-іншому повідомити вам про те, що не бажає більше спілкуватися з вами. Негайно змирися і починай відразу ж зустрічатися з іншими дівчатами. Приведи себе в порядок, подивися в дзеркало і не набивався їй. Досить бути хлопчиком на побігеньках. Насолоджуйся життям і ходи на побачення.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Відносини і Сім'я. Додайте в закладки постійне посилання.

  Прокоментувати статтю: