Що робити щоб не потіти?

загрузка...

Різні ситуації, які виникають в нашому житті часто застають нас зненацька. Стрес, невпевненість, проблеми в спілкуванні, страхи — все це реакції не тільки суто психологічні, а й фізіологічні. Саме в цих випадках відбувається виділення поту, яке так негативно оцінюється оточуючими. Давайте разом подумаємо, що можна зробити в цій неприємній ситуації. Отже:

Що робити, щоб не потіти?

Мабуть, почнемо з того, що абсолютно не потіти не вийде ні в кого. Всі ми живі істоти і наш організм часто працює проти нашої волі. Як не крути, людина — це біологічний механізм, який працює за певними законами і принципами. Що ж залишається робити? Якщо реакцію не можна «вбити», значить її можна поміняти або поміняти своє ставлення до неї. Недовго просторікуючи, перейдемо до способів вирішення заявленої проблеми.

Багато лікарів відзначають, що надмірна пітливість людини пов’язана з порушенням периферичної нервової системи і може служити результатом прояву вегетативно-судинної дистонії. Саме тому вони радять звернутися до хорошого невропатолога. Існує цілий ряд засобів, направлених на подолання проблеми підвищеної пітливості. Перед застосуванням цих коштів строго рекомендується пройти консультацію у лікаря. А ось і ці ліки. Їх можна застосовувати, щоб не потіти:

 • Формагель. Вплив на потовиділення людини даного препарату доведено науково. Саме тому він вважається лікарським засобом, а не просто антиперсперант або дезодорантом. Формальдегід — це речовина, яка перешкоджає виникненню і розвитку мікробів і грибків. Саме формальдегід, що міститься в Формагель, так сильно впливає на проблемні ділянки шкіри.
 • Формідрон. Цей засіб застосовується при підвищеній пітливості. Необхідно наносити невелику кількість препарату на поверхню шкіри, схильної до надмірного потовиділення, один або два рази на добу. Судячи з відгуків страждають пітливістю людей, даний препарат підходить не всім.
 • Дріонік — це серйозний фізіотерапевтичний препарат, призначений для лікування надмірної пітливості. Що робити, щоб не потіти? Застосовувати цей препарат! Так як в його основу покладено електрофорез, то передбачається вплив невеликого струму на проблемні ділянки шкіри. Ток пригнічує роботу потових залоз. Тільки цілий цикл процедур дозволяє подолати проблему підвищеного потовиділення. Варто відзначити, що незважаючи на дію струму, застосування препарату абсолютно безболісно.
 • Таким чином, дорогий читач, все те, що пропонують нам відомі творці популярних антиперспірантів і дезодорантів виявляється недієвим засобом у боротьбі з неприємним запахом поту. Ну а якщо говорити точніше, всі ці розрекламовані товари насправді тільки замінюють запах поту свої ароматом. Виходить, що проблема вирішується поверхнево і ви дорогий, читати, все одно не знаєте що робити, щоб не потіти.

  Хочеться особливо підкреслити, що потовиділення — це швидше показник здоров’я, ніж його відсутність. При виділенні поту з організму виходить величезна кількість шкідливих речовин, які негативно позначаються на життєдіяльності людської істоти. Перераховані вище препарати розраховані радше на тих людей, які відчувають проблеми з функціонуванням видільної або іншої важливої системи.

  Трохи про те, як наші «зайві» думки впливають на потовиділення. Відомий факт полягає в тому, що виділення поту пов’язане з психологічною реакцією тривоги. Саме тривожні люди пітніють більше за інших. Якщо ви помічаєте за собою часте і безпричинне хвилювання, то спробуйте його подолати. Напевно зникне і ваша пітливість.

  Боротьба з підвищеним потовиділенням віддалено нагадує боротьбу зі своїм диханням. Пам’ятайте про те, що реакція організму при навантаженні і при стресі повинна супроводжуватися потовиділенням. Постарайтеся сильно не хвилюватися і не застрявати на цій проблемі, інакше ви можете втратити щось справді важливе у вашому житті.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Краса й особиста гігієна. Додайте в закладки постійне посилання.

  Прокоментувати статтю: