Що означає поцілунок?

загрузка...

Поцілунки. Кожна людина на землі, навіть немовля, знає що це таке. І в той же час про поцілунки не знає ніхто. Він може означати ніжність і любов, відданість і дружбу, турботу і пристрасть. Поцілунком Юда зумів навіть зрадити. Психологи вважають, що поцілунок допомагає нам зберігати психічне здоров’я, адже ендорфінів під час нього виробляється стільки, що людина виявляється практично під наркотичною дією. Вважається, що поцілунок з’явився кілька років тому і використовувався для прояву поваги до богів. Що означає поцілунок? Як зробити її незабутньою, доречним і правильним? Розберемося разом.

Що означає поцілунок

Є стільки різних способів поцілувати, стільки ситуацій, коли ми цілуємо або нас цілують, що часом важко розібрати що означав той чи інший поцілунок: щиру любов, легкий флірт, пристрасне бажання. Навіть поцілунок уві сні може означати різне. Наприклад, якщо ви уві сні бачите цілуються дітей — значить, у вашій родині панує примирення. Побачити, як ви цілуєте свою матір, — віщує успіх в бізнесі. Цілувати сестру або брата — знак доброї дружби. Цілувати у сні незнайомку, значить бути готовим на необдуманий вчинок. Таких тлумачень дуже багато. А що означає реальний поцілунок? Тут все залежить від місця, в яке вас цілують.

Що означає поцілунок в шию

По праву поцілунок в шию — один з найбільш інтимних. Для жінок поцілунок в шию — крок на зустріч божевілля. Він неймовірно збуджує практично всіх жінок планети. Чоловіки, цілуючи в шию, кажуть що хочуть володіти ними. Слід зазначити, що набагато частіше чоловік цілує в шию жінку, ніж навпаки. Адже, крім усього іншого, поцілунок в шию показує хто у відносинах головний. А якому чоловікові не подобається бути «господарем» своєї жінки?

Що означає поцілунок в губи

Кажуть, що на губах зустрічаються душі закоханих. Схоже на правду, вірно? Поцілунок у губи теж може бути різним, але, поза всяких сумнівів, він завжди означає любов між чоловіком і дівчиною. Ніжний, ледве ковзний поцілунок в губи, означає трепетне ставлення до свого партнера. Поцілунок французький означає сильне сексуальне бажання. Легкий дотик до губ партнера може означати прихильність. Такий поцілунок часто зустрічається у давно сформованих пар, коли пристрасть вщухла.

Що означає поцілунок в лоб

Кожен з нас в дитинстві одержував поцілунок в лоб від мами. Наприклад, коли вона перевіряла температуру. А навіщо хлопці цілують в лоб або в голову? Поцілунки в лоб закохують і зачаровують. Вони нагадують нам батьківську любов і тому ми відчуваємо, що про нас піклуються, оберігають. Поцілунок в лоб, як і поцілунок у верхівку голови — це поцілунок покровителя. В лоб чоловіки цілують коханих жінок найчастіше, коли жаліють. При цьому вони говорять нам щось ласкаве і миле. До речі сказати, дівчатам слід пам’ятати, що мами цілують так не тільки дочок, а й синів. Тому для чоловіка поцілунок в лоб або верхівку теж є символом батьківського піклування і любові. Якщо хочете підтримати свого улюбленого у важкій ситуації, поцілуйте його в лоб і погладьте по голові. Йому буде приємно.

Що означає поцілунок в очі

Якщо хлопець цілує дівчину в очі, це означає романтичну любов. Своїм поцілунком він ніби осушує її сльози. Найчастіше в очі дівчину цілують, коли вона засмучена або навіть плаче. Чоловікам важко бачити сльози коханої, тому поцілунок в очі для них служить не тільки проявом любові і співчуття, а й своєрідною самозахистом від негативних переживань.

Інші частини тіла для поцілунків

Часто люди цілують один одного в щоку. В деяких країнах це данина традиціям і етикету. Так, наприклад, в Росії при зустрічі традиційно цілують друга в щоку, причому тричі. Але в першу чергу, поцілунок у щічку означає прояв дружби, теплоти у відносинах.

Поцілунок руки означає глибоку повагу жінці з боку чоловіка. А крім цього, такий поцілунок говорить про вихованість і галантності кавалера.

Поцілунком в ніс ми говоримо один одному: «Ти такий милий!». А поцілунком у вухо, партнер заграє з нами, залучає до любовну прелюдію, дражнить. Поцілунок дівчини в живіт з боку чоловіка говорить про його свідомому чи несвідомому бажанні мати від неї дітей. А дітей у живіт дорослі цілують, щоб розвеселити їх, адже при цьому часто виникає відчуття приємної лоскоту. Поцілунок у волосся означає щиру відданість. Їм партнер як би говорить нам: «Я не можу без тебе!».

Що означає повітряний поцілунок

Повітряний поцілунок це не просто жест, це символ, знак уваги, вираження почуттів. Повітряний поцілунок означати флірт. Треба сказати, що найчастіше він використовується дівчатами. Мабуть тому, що чоловіки більш практичні. Їм простіше підійти до коханої і поцілувати її по справжньому. Дівчина повітряним поцілунком привертає увагу до себе, додає загадковості і неприступності в очах чоловіка.

Яким би не був поцілунок, він завжди є формою спілкування, яка допомагає нам висловити свої емоції і почуття. Навчившись розпізнавати такий «мову» можна добитися взаєморозуміння практично з будь-якою людиною. А взагалі, говорити про поцілунки заняття досить марна. Так що відривайтеся від екрану і йдіть цілувати своїх близьких. Адже це, мабуть, найприємніше заняття на світі!

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Відносини і Сім'я. Додайте в закладки постійне посилання.

Прокоментувати статтю: