Що означає квітка?

загрузка...

З незапам’ятних часів люди вірили, що кожна квітка має своє значення. З роками значення змінювалося, різне тлумачення давали і в різні епохи. Флористи кажуть: «Мова квітів». Знаючи, що означає той чи інший квітка, ви зможете дарувати букет вашої коханої з тонким натяком на її якості. У статті ми розглянемо, які квіти що означають. Отже:

Що означають квіти лілії? Ця квітка в Стародавньому Римі символізував розкіш і багатство, успіх. Їх зображували на монетах, жоден знатний будинок не обходився без лілії. Франція ж дала нове значення квітки — непорочність, величність, благородство. Квітка лілії, такий вимогливий до відходу, і сьогодні порадує вас своєю ніжністю і тонким ароматом.

Що означають квіти троянди? Значення троянди безпосередньо залежить від кольору бутона.

 • Білі троянди вважаються символів невинності і чистоти. Зазвичай їх дарують юним особам, з метою підкреслити їх молодість і непорочність.
 • Червоні троянди навпаки, висловлюють пристрасть і запал любові. Червоні троянди найбільш популярний квітка. Сьогодні їх дарують не тільки коханої, але партеру по бізнесу, з метою висловити повагу та вдячність.
 • Рожеві троянди наділяють романтичним значенням. Це символ витонченості і ніжності. Їх варто дарувати молодим дівчатам, натякаючи на свою симпатію.
 • Що означає квітка лотоса? У багатьох культурах цій квітці приписують магічне якість. Значення квітки лотоса, як і троянди, залежить від кольору пелюсток:

 • Білий лотос є символом сну, так як розпускається тільки вночі. Духовне досконалість — ще одне значення білого лотоса.
 • Блакитний лотос — символ пробудження. Ці квіти клали на груди покійним, щоб ті прокидалися в іншому світі.
 • Рожевий лотос пов’язують з вищим божеством. Ця квітка є символом Будди.
 • Що означає квітка орхідеї? Ці квіти символізують розкіш, пишність, витонченість. Їх дарують тільки найулюбленішим людям. У Китаї орхідея — це символ родючості і оберіг проти безсилля. Їх часто зображували на китайських вазах, як знак згоди. Орхідея — дуже вишуканий квітка, з відмітною сильним ароматом суміші тропічних фруктів та східних спецій.

  Що означають квіти кали? Кали мовою квітів означають схиляння, повагу і захоплення. Крім того, кали є талісманом подружнього щастя. Дуже часто в букеті нареченої присутній цей скромний, з запахом ванілі квітка. Крім цього, наші предки вважали, що квітка кали будинку вбереже подружжя від сварок і сварок.

  Що означає квітка тюльпана? Квітка тюльпана може мати безліч найрізноманітніших забарвлень. Взагалі, тюльпан символізує чисту любов, освідчення в коханні. Це ж значення відноситься до червоного бутону тюльпана. А от жовтий тюльпан означає щастя, якщо вірити древньої європейської легенді. Тюльпан строкатої забарвлення символізує красиві очі. Тюльпани продаються не весь рік, тому подарувати тюльпан навесні — відмінний привід висловити свої почуття своєї ненаглядної.

  Що означають квіти ірису? У деяких народів ірис символізує хорошу новину. Проте в більшості країн квіти ірису наділяють значенням безстрашності, мудрості, доблесті. В Японії ці квіти дарують і чоловікам, щоб пробудити в них відвагу і мужність. Адже квіти ірису дуже схожі на мечі. У японській каліграфії один і той же ієрогліф позначає ірис і військовий дух.

  Що означає квітка маку? Квітці маку приписують мрійливість, уява, забуття. У стародавній Греції мак був символом бога сну. Крім того, мак символізує прагнення до задоволення. У слов’ян багато обрядів пов’язано з квіткою маку. Для них мак означав світанок, зорю. Наші предки вірили, що насіння маку здатні захистити від злих духів. Квіти маку рідко дарують в подарунок. Тому яскравий букет квітів маку буде оригінальним подарунком для жінки.

  Що означає квітка ромашки? За одним із переказів, ромашка виросте там, де впаде на землю зірка. Назва квітки слов’янське, але про ромашках знають у багатьох країнах. Ромашка — це прародитель хризантеми. У Білорусії ж ромашка є національною квіткою. Мовою квітів ромашка означає юність, романтичність, невинність. Багато дівчат люблять отримувати цей простий і приємний квітка.

  Що означають квіти гербери? Гербери називають квіткою парадоксів — він поєднує в собі таємничість і відкритість. Значення квітки теж покрите загадкою. Одні вважають, що гербери означають таємницю, недомовленість. Інші ж, думають, що гербери символізують оптимізм, посмішку, флірт. Ці квіти є універсальним подарунком. Їх можна подарувати як коханій жінці, так і начальнику на роботі. Вибравши гербери в подарунок, ви висловите свою симпатію людині.

  Що означає квітка хризантеми? Родина хризантем — Японія. У країні висхідного сонця багато що пов’язане з цим красивим квіткою. Хризантеми символізують мудрість, довголіття та здоров’я. У японському мистецтві ікебана хризантема — це символ дружби і прихильності. Букет хризантем буде відмінним подарунком, якщо ви хочете підкреслити значимість людини для вас.

  Що означає квітка антуріум? Атріум — екзотична квітка. Він є символом фламінго. А також ця квітка символізує чоловіче начало. Атріум наділяють великий енергетикою в тропічних країнах, звідки він родом. Деякі називають його квіткою купідона, роблячи його символом любові, адже він дійсно нагадує серце, пронизане стрілою. Якщо ви не боїтеся експериментувати у виборі букета — то атріум буде відмінним вибором.

  Що означає квітка сакури? Ще одна квітка з далекої країни висхідного сонця — Японії. З приводу цвітіння сакури відзначаються свята, ця квітка оспівують японські поети. Сакура символізує надію, зародження життя. Цикл життя сакури короткий, тому друге значення квітки — скороминущість життя.

  Багато народів зображували квіти на гербі. Найрізноманітніші квіти можна зустріти на гербах міст, пологів, щитах середньовічних лицарів. Що означають квіти на гербі? Значення на гербі прямо пов’язане з символікою квітки. Так, наприклад, хризантема з 16 пелюсток на гербі Японії символізує сонце, що сходить.

  Крім того, квіти на гербі символізують повагу і шану квітам, які важливі для народу. На гербі Білорусії ми можемо побачити конюшину, пшеницю і льон.

  Раніше кожен рід мав свій герб. Наприклад, на гербі батьків Жанни Д `Арк ми можемо побачити іриси, які символізували відвагу і доблесть. Тюльпани були гербом для турецької династії Османів.

  Квіти зображують і на татуювання. Що означає татуювання квітка — питання досить складне. У минулі часи малюнок на шкірі відігравав важливу роль. По ньому можна було визначити стан людини, рід діяльності, заслуги. Татуювання з зображенням квітки теж мала своє значення. Так, наприклад, лілія на плечі у дівчини була символом чистоти. Зображення бузку означало, що людина зобов’язується зберігати вірність своїй першій любові. Сьогодні ж значення татуйованих на тілі квітів йде. Зараз тату квітки роблять, багато в чому через його краси. Багато дівчат хочуть підкреслити свою жіночність саме квітами. Крім того, татуювання квітки хороша своїм різноманіттям, складністю малюнка і гами кольорів. Малюнок квітки можна об’єднати з іншими зображеннями, наприклад, зі знаком зодіаку.

  Людину завжди цікавить символіка речей, які його оточують. Квітів у нашому житті досить багато. Тому, цікаво дізнатися, що означає квітка.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.

  Прокоментувати статтю: