Що означає ім’я Ян?

загрузка...

Ім’я Ян є прибалтійським і західнослов’янських варіантом імені Іван, Іоанн. Не будемо заглиблюватися в історію походження імені, відразу перейдемо до його значення.

Що означає ім’я Ян: характер

Людина, названий ім’ям Ян, досить відкритий, позитивний і пряма людина. Це мужній стійкий і терплячий хлопець. Характер все ж можна назвати складним, так як Ян себелюбства, принциповий і впертий, намагається пригнічувати думка оточуючих.

З везінням у житті Яна не завжди все в порядку, але він ніколи не сумує і домагається бажаного будь-якими шляхами. Не дивлячись на складний характер, у Яна є друзі, адже він доброзичливий, товариський і прекрасно розбирається в людях. Але ніжність проявляє рідко.

Що означає ім’я Ян: доля Професія і кар’єра:

Ян — чоловік з логічним складом розуму, впертий і працьовитий. Одним з його найкращих професійних якостей буде вміння приймати рішення, причому навіть далекоглядні. Через невдачі переживати довго не стане, знайде позитив у будь-якій ситуації і налаштуватися на її рішення. У Яна приголомшлива переключення уваги: він здатний робити кілька справ одночасно, причому хороший результат дають все. Чоловікові такого характеру потрібно шукати професію, де він зможе керувати людьми і процесом діяльності. Але Яну доведеться позбавлятися від свого недоліку — він любить все робити сам, занадто багато бере на себе.

Любов і сім’я:

Найчастіше у людей з ім’ям Ян зустрічаються повторні шлюби. У родині це непроста людина, дружина повинні бути з ним вкрай терпляча, поступлива, аж до підпорядкування. Це людина, далека від ніжності. Не дивлячись на це, Ян стане люблячим уважним батьком, який збереже зворушливу прихильність і турботу до дітей від попередніх шлюбів. З алкоголем необхідно бути обережніше, легко може утворитися залежність.

Хороша сумісність в любовних відносинах у Яна з Вірою, Оленою, Анною, Валентиною, Клавдією, Ольгою та Оксаною. Не радять Яну пов’язувати долю з Катериною, Мариною, Світланою, Роксаною, Олександрою, Євгенією, Зінаїда, Жанною і Риммою.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.

Прокоментувати статтю: