Що означає ім’я Віталій?

загрузка...

Латинське слово «Віталіс» — життєвий, ось що нам відомо про коріння імені Віталій. Чи можемо ми звідси сказати, що означає ім’я Віталій?

 • У дитинстві Віталій «мамин син», як говориться. Він дуже слухняний і ласкавий хлопчик. Часто дружить з дітьми молодше себе і бере в їх компанії роль дбайливого покровителя. Вже з маленького віку в Віталіку можна відзначити риси цілеспрямованого, старанного, розумного і трохи впертого людини.
 • Для дорослої людини з ім’ям Віталій дуже важливо мати якесь захоплення. Хтось присвячує багато часу свого автомобіля, хтось заводить породистого собаку і відвідує виставки. Потрібно бути акуратніше в своїх пристрастях, щоб не захопитися азартними іграми.
 • Професійна діяльність частіше технічна, Віталій тяжіє до точних наук: інженер, учитель математики, фізики, конструктор. Якщо Віталій відкриє свою справу, то досягне успіху в ньому. Обраниця його повинна стати йому хорошим другом і заміною матері. Віталій буде завжди вірним чоловіком, але на людях свою любов до дружини ніколи не покаже.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.

  Прокоментувати статтю: