Що означає ім’я Анастасія?

загрузка...

Іменам, їх звучанням і змістом часто надається дуже велике значення. У релігійній традиції дітей називали по даті їх народження в іменини, які були пов’язані з кимось із святих. Зараз у не релігійних батьків є велика свобода, можна назвати дитину як заманеться, і батьки намагаються вибрати гарне, незвичайне і в той же час благозвучне ім’я. У психологів є теорія, що ім’я дійсно впливає на характер людини, але не містичним чином, а через сприйняття інших людей.

Значення імені

Що означає ім’я Анастасія — воно спочатку прийшло до нас із Греції, в перекладі воно означає «воскресла». Раніше це ім’я було популярно в царської династії, та й у простих людей також користувалося попитом. Іменини Анастасії ввели в честь римських великомучениць, які виявляли милосердя і постраждалих за свою віру.

Що означає ім’я Анастасія в характері його власниці

 • Вона товариська і відкрита, душа компанії і центр загальної уваги з раннього дитинства. До такого увазі Настя звикає і потім прагне його регулярно отримувати.
 • Вона мрійлива, любить казки, особливо про прекрасних принцес.
 • Анастасія може бути лінива, вона з небажанням береться за побутові справи і господарство, при цьому вона вміє готувати і добре справляється з прибиранням, але робить це під настрій.
 • Анастасія іноді сприймається як холодна і егоїстична, частково це правда, для неї її власне Я, її бажання, потреби важливіше інших людей, за рідкісним винятком найближчих людей. Вона завжди сама-сама і красива і розумна, в першу чергу для себе, а ті хто з цим не згоден викликають у неї вкрай негативні емоції.
 • У навчанні і роботі вона старанна, старанна. Справляє враження вдумливого надійну людину. Завжди виправдовує очікування.
 • Анастасія здатна аналізувати, вона може прорахувати ситуацію наперед, подумавши і про свою вигоду, часто в прийнятті рішень вона посилається на інтуїцію.
 • Найкраще їй підходить творча діяльність і сфера спілкування, прагнення до уваги роблять її хорошою актрисою або танцівницею, вона здатна стати журналісткою або телерепортером, стюардесою, а також вона непогано справляється з дітьми і може працювати вчителем або вихователем. У бізнесі її особисті якості також можуть привести до успіху.
 • Вона наполеглива, горда і ці якості допомагають їй пробиватися до своєї мети і досягати бажаного.
 • Настрій її хитке і легко мінливе, іноді навіть дрібниця може викликати у неї бурю емоцій.
 • Анастасія кілька безтурботна і неуважна до деталей, через такі упущень у неї бувають неприємності. Легко може забути важливу річ, запізнитися, але не стане переживати через це. Забувши про дрібниці або правилі вона може заробити навіть травму, захворіти або потрапити в аварію, тому бажано за нею наглядати.
 • Анастасія — людина настрою, вона часто йде на поводу у своїх емоцій, приймає поспішні рішення, не думає про наслідки. Свої бажання для неї важливіше чужих.
 • У Анастасії живе дух протиріччя, вона любить посперечатися, іноді навмисне зробити щось наперекір. Це виражається і в показною самостійності.
 • У неї добре розвинена уява, але в той же час вона довірлива.
 • Вона добре підлаштовується під людей і ситуацію, добре адаптується до нових умов. Викликає у людей довіру, легко встановлює контакт і ділові відносини.
 • Що означає ім’я Анастасія для майбутніх батьків — якщо ви вирішили назвати дочку Настею, будьте готові віддавати їй усі вашу увагу, вона буде добре вчитися, але вдома можливо буде ледачою і не завжди акуратною, тому працьовитість їй необхідно прищеплювати з самого дитинства. За нею необхідно доглядати практично постійно, стежити щоб вона не потрапила в неприємності, не забилася і не захворіла. Але вона буде вас радувати малюнками, віршами та й просто своєю життєрадісністю і активністю.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Психологія. Додайте в закладки постійне посилання.

  Прокоментувати статтю: