Що намалювати на стіні в контакті?

загрузка...

В контакті ти відчуваєш себе як риба у воді, адже все, що там можна зробити, ти вже давно навчився і з задоволенням застосовуєш свої знання на практиці. А ось і твій календар в черговий раз повідомив тобі, що в когось із твоїх друзів намічається день народження. І ти, як хороший друг і досвідчений юзер, думаєш, як би краще привітати іменинника. Ти можеш надіслати повідомлення, подарунок, вітальне відео або пісню, викласти на стіні вподобану вітальну листівку або намалювати графіті.

Графіті в контакті дозволяє намалювати будь-яку картинку, яку ти побажаєш. Крім того, це відмінний спосіб показати свою майстерність малювати, висловити свої почуття і оригінальність. Адже часто буває, що картинки або листівки з додатків не цілком відповідають тому, що і як ти хочеш передати. Та й одержувати милі графіті від одного куди приємніше і цікавіше, ніж стандартну листівку з програми. Тому картинка, намальована власними руками, — один з кращих способів привітати, виразити себе і свої думки. Складність полягає в іншому: що намалювати? І як це краще зробити? Варіантів маса. Що краще вибрати, залежить від твого бажання передати щось конкретне і від ситуації.

Ось кілька варіантів того, що можна намалювати на стіні в контакті в залежності від статі людини:

 • для дівчини: сердечко (одне велике або в певній комбінації), трояндочка, букет квітів, красиве кільце (актуально, коли робиш пропозиція), милі тварини (типу зайчиків, котиків, пташок і т.д.), гарний романтичний пейзаж , туфлі на підборах, метелик, всякі смаколики (тортик, морозиво — тільки якщо вона не на дієті)), натюрморт, який змушує замислитися (наприклад, одинока свічка у темряві), очі, крила, сонце на небі і т.д.
 • для хлопця — серце, тварини, які виражають різні почуття (з сумними очима — якщо ти скучила за ним, закохані голуби чи лебеді, які утворюють серце за допомогою своїх ший і т.д.), красиве авто, красива дівчина, поцілунок , забавні герої сучасних мультиків, то, що нагадує йому про улюбленій справі (наприклад, фотоапарат, якщо він — завзятий фотограф) і т.д.
 • І це лише найбільш популярні варіанти. Прояви оригінальність і придумай щось нове самостійно. Людина, якій ти намалюєш, по-любому це оцінить, навіть якщо нічого не відповість тобі. Наступні рекомендації також будуть незайвими:

 • Якщо хочеш натякнути про свою любов, не говори про це занадто прямо. Так ти можеш збентежити людини. Наприклад, якщо тобі подобається дівчина, краще все-таки спочатку намалювати їй на стіні красиву троянду, а не велике серце з палким визнанням у коханні. Природно, коли ваші стосунки в розпалі, ти можеш дозволити собі малювати на стіні улюбленої більш відверті картинки.
 • Перш ніж намалювати щось певне на стіні, дізнайся про людину більше. Навряд чи суворий металіст зрадіє рожевому зайчику, і не факт, що мила дівчинка оцінить твій довготривалий працю, результатом якого стала картинка із зображенням красивою електрогітари.
 • Вдалими є картинки, які нагадують людині про те, що ви пережили разом. Наприклад, ви з подружкою зранку склали іспит на «відмінно» злющої училке. Чому б не згадати з гумором, як ви обидві тряслися в коридорі або тремтячою рукою витягали квитки? Ідеться про цю ситуацію в графіті і чекай веселих коментарів.
 • Чи не набридай людині. Не треба завалювати своїми графіті всю стінку людини.
 • Будь адекватний. Бути може, створений тобою арт-хаос і здається світовим шедевром, проте це не означає, що інша людина оцінить його так само. Нехай твоє графіті буде дійсно симпатичним, і, що важливо, зрозумілим тому, для кого ти це малюєш. А то бувають ситуації, коли один викладає графіті для іншого, і людині це не подобається. Він і образити боїться, і видалити хочеться. Не створюй таких ситуацій.
 • Ну і нарешті, запам’ятай найголовніше — як би красиво і віртуозно ти б не малював графіті, не забувай про те, що живе спілкування нічого не замінить. Нехай твої красиві графіті стануть приводом і зав’язкою майбутніх прекрасних відносин або міцної дружби, а не основним засобом спілкування!

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Інтернет. Додайте в закладки постійне посилання.

  Прокоментувати статтю: