Що можна зробити зі старого мобільного?

загрузка...

Мобільні телефони в нашому світі давно вже стали не просто засобом зв’язку, а іміджевим аксесуаром з великим набором інших цікавих функцій. З кожним роком вибір мобільних телефонів стає все більше, їхні можливості удосконалюються, виробляються нові моделі. Люди міняють їх, прагнуть встигнути за нововведеннями. А старі мобільники без діла валяються вдома. Щоб не викидати їх, подивимося, що можна зробити зі старого мобільного.

Що можна зробити зі старого мобільного

перше, не поспішайте робити зі старого мобільного якусь унікальну цікаву штуку. Можливо, у вас вийде досить вигідно продати його. Звернувшись до магазину, який торгує б / у телефонами, ви виручите не так багато грошей, як якщо б продали його за оголошеннями. Справа в тому, що магазин сам встановлює вартість вашого старого мобільного, а вам віддає після продажу лише малу частину.

Але якщо старий мобільний вам дуже доріг або продавати його не має сенсу, тоді подивіться, що можна зробити зі старого мобільного …

 • Подаруй мобільний бабусі. навчитися ним користуватися буде не складно, якщо він старий і не оснащений величезною кількістю функцій.
 • Використовуй мобільний для другої сімки.
 • Зроби головоломку. Розбери старий мобільний по частинах і намагайся зібрати його назад, коли стане нудно.
 • Почни збирати колекцію зі старих мобільних телефонів, через пару десятків років вони стануть раритетом.
 • Якщо телефон не дорогий вам, а продавати за копійки немає сенсу, тоді просто влаштуйте з друзями змагання «хто далі кине». Десь подібний конкурс проводився у великих масштабах.
 • Зробіть собі масаж. Увімкніть режим вібрації і вперед!
 • Хтось робить з мобільних жучки.
 • Залишивши кришку від мобільника, зроби портсигар.
 • А також хочеться розповісти про унікальні речі, що були зроблені зі старого мобільного телефону. Можливо, хтось побажає повторити цей винахід.

  Один професор хімії, щоб залучити студентів до навчального процесу, зробив зі старого мобільного спектрометр. За допомогою нього можна аналізувати спектр і визначати властивості об’єкта. Якщо говорити про побутовий застосуванні спектрометра, то за допомогою його можна вимірювати кількість протеїнів у зерні в м’ясі або заліза — в крові, наприклад. Зробити прилад зможе кожен, так як професор не тримає спосіб в секреті.

  Батьки з багатою фантазією зі старих мобільників роблять іграшкові машинки своїм дітям. Дисплей з кнопками дивиться в підлогу, до нього прикріплюються колеса, а верх машинки споруджується з підручних матеріалів.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Розваги. Додайте в закладки постійне посилання.

  Прокоментувати статтю: