Що купити в Єгипті?

загрузка...

Їдучи у відпустку в іншу країну ми їдемо в першу чергу відпочивати: поплавати в морі, поніжитися на пляжі, подивитися цікаві нові місця. Звичайно ж хочеться залишити щось на згадку крім фотографій і привезти подарунки близьким. Що купити в Єгипті, що б відображало дух країни і нагадувало потім про поїздку:

 • Єгипту здавна славився папірусом — найпершим прабатьком паперу, який максимально близький до сучасного аналогу, тому що теж має рослинну основу і зроблений з волокон (для довідки, наприклад в Європі користувалися пергаментом, який робився зі шкіри). Папіруси бувають різні за складом і звичайно ж ціною, найпростіші бананові папіруси досить крихкі, але якщо ви вирішите заощадити просто забезпечте їм дбайливу перевезення і стежте, щоб вони не м’ялися.
 • Статуетки — Єгипет славиться не тільки кліматом і готелями, а й багатою культурою. Це стародавня цивілізація, яка мала дуже цікаву і яскраву релігію, саме релігійні символи і статуетки багато везуть в якості сувенірів. Це можуть бути статуетки імператорів, богів або тварин, виконані в характерному єгипетському стилі. Зроблені вони зазвичай з онікса або алебастру, але купувати їх краще на фабриках, а не на лотках.
 • Шкіряні вироби — це можуть бути сувеніри або прикраси, зроблені зі шкіри тварин, що живуть в цій країні: верблюдів або крокодилів. Вибираючи подарунок, переконайтеся в тому, що людина нормально ставиться до шкіри, а-то випадково можете подарувати його захиснику прав тварин і вийде цілий скандал.
 • Чай — в Єгипті п’ють чай з рожевих пелюсток каркаде. Якщо вам він подобається чи вашим близьким припаде до смаку, то ви цілком можете взяти його з запасом, так як він легкий і в багажі особливо ваги не додасть.
 • Кальян — кальян куплений саме в Єгипті може радикально відрізнятися від своїх побратимів в Росії, ви можете вибрати необхідний вам розмір, кількість трубок і головне, всі необхідні до нього приналежності. Особливу увагу зверніть на тютюн, тільки тут ви знайдете таку велику кількість смаків і сортів.
 • Текстиль — ви можете придбати хустки, які носять в пустелі, щоб захиститися від вітру і піску, вас навіть навчать їх правильно пов’язувати. У Росії такі хустки досить популярні, але використовуються як нашийні, або для декоративних цілей або для утеплення. Так само ви можете придбати національний костюм, можливо в побуті він вам і не стане в нагоді (хоча хто знає, може він виявиться страшно зручним), але гостей ви здивуєте ефектним виходом.
 • Що купити в Єгипті з їжі — звичайно ж це фініки, ви можете знайти їх в різних варіаціях: прості або в меду, але вони значно смачніше тих, що продаються у нас, так що ви можете привезти їх як частування. Так само ви можете знайти фрукти по сезону, і якщо при попередній пробі вони вам сподобаються, то сміливо везіть їх друзям.
 • Монети національної валюти, або старі. Якщо у вас є знайомий колекціонер, який вимагає у всіх монети, привезені з різних країн, то цей подарунок припаде йому до смаку. Перші можна обміняти на свою валюту (долари, фунти чи євро) в банку, другі можна спробувати знайти у лахмітника. Взагалі лавки лахмітників і ломбарди, можуть бути джерелом цікавих знахідок: старовинних прикрас, статуеток і багато чого ще.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Відпочинок. Додайте в закладки постійне посилання.

  Прокоментувати статтю: