Що купити в Іспанії?

загрузка...

Давайте подумаємо, що можна купити в Іспанії на згадку про подорож? Дотримуючись наших рекомендацій ви не пропустите цікавих сувенірів!

 • Херес — Іспанія славиться своїм хересом. Тому не забудьте купити пару пляшечок. Найлегше це зробити в Duty Free, де ви знайдете найвідоміші бренди.
 • Оливкова олія — вважається кращим у світі, поряд з грецьким.
 • Вино: кожен регіон Іспанії робить своє унікальне вино. Ви не помилитеся, якщо купите вино з Ріохи-це найбільший виноробний регіон Іспанії. Там виробляють в основному червоне вино.
 • Шафран (пряність) — іспанці люблять прянощі, а найулюбленіша — шафран, яким славиться місто Гранада. Шафран додають в багато страви іспанської кухні.
 • Хамон: смачний сиров’ялений свинячий окіст. Це старовинне блюдо традиційної іспанської кухні.
 • Товари для фламенко: віяла, сукні, туфлі, шалі, кастаньєти. Фламенко — традиційний запальний іспанський танець і напрям в музиці. Диск з музикою фламенко так само може стати відмінним подарунком. Віяла — від найпростіших і найдешевших до вишуканих авторських робіт-мають і практичне значення-влітку температура в Іспанії досягає 40 С.
 • Подарункові фігурки: танцівниця фламенко, торо — бик, який бере участь в кориді, як і сама корида, є своєрідним символом Іспанії, тореадор і пр.
 • Тепер ми знаємо, що купити в Іспанії, але де? Можна звичайно піти у великий супермаркет, але якщо ви хочете відчути дух Іспанії та стикнутися з іспанською культурою, відвідайте галасливі ринки чи невеликі затишні магазинчики, які є зазвичай сімейним бізнесом. Там можна від душі поторгуватися і повправлятися в іспанському! Ці магазинчики працюють зазвичай в с 10.00 до 14.00, а потім до 17.00 перерва на сієсту. Далі вони продовжують роботу приблизно до 21.00. Валюта, яка ходить в Іспанії, як і скрізь в Європі — євро.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Відпочинок. Додайте в закладки постійне посилання.

  Прокоментувати статтю: