Що краще PS3 або Xbox 360?

загрузка...

Коли мова заходить про ігрової консолі, то ми мимоволі згадуємо два бренди. Ми про Xbox і про Sony PlayStation. Сьогодні, спробуємо порівняти, що краще. Яка з двох фірм гідна називатися кращою серед виробників ігрових консолей. Отже:

Що краще? PS3 або Xbox 360?

Давайте звернемося до деяких технічним характеристикам приставок. Ось, наприклад, відомо, що ігровий процесор на Xbox 360 набагато перевершує свого конкурента на PS3. Його особливість в тому, що він краще «заточений» під ігри. Хитрість тут ось в чому. Розробники компанії ATI, які займалися створенням процесора для Xbox 360, сконструювали процесор, який може працювати максимально успішно тільки на приставці Xbox 360. Тобто процесор створювався виключно для консолі. Що ж до відеосистеми від nVidia, які займалися розробкою PS3, то, в даному випадку, ми маємо справу зі звичайною відеокартою від персонального комп’ютера, яка була адаптована під приставку.

Експерти відзначають, що, в принципі, приставки рівні за багатьма параметрами, але графіка краще на Xbox 360. Різницю можна побачити, якщо ви зробите кілька скріншотів одного і того ж місця в грі. Ви помітите, що графіка на Xbox 360 набагато реалістичніше. Картинки вельми високо деталізовані. На PS3 ці параметри дещо поступаються. Це помітно не у всіх іграх і не всі сцени відрізняються по графіку. Адже цей фактор залежить від дуже багато чого.

Тепер можна торкнутися, небагато, доступності ігор при розмові про Xbox 360 і про PS3. В цілому, доступність ігор на Xbox 360 і PS3 однакова. Більшість ігор виходять для обох приставок. Однак, є різні ігри, які мають ексклюзивні версії, спеціально розроблені для PS3 або для Xbox 360.

У кожного виробника є мережеві ресурси, де будь-який з власників консолей може викачувати демо версії ігор, спілкуватися з іншими гравцями і так далі. Різниця тут ось в чому. Xbox 360 має мережевий ресурс під назвою Xbox Live, який обійдеться користувачеві в сто доларів на рік. Ну а PS3, зі своїм сервером PlayStation Network не вимагає з користувачів ні цента.

Вибір за вами, дорогий читачу.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Розваги. Додайте в закладки постійне посилання.

Прокоментувати статтю: