Що краще: Нокіа або Самсунг?

загрузка...

Вибір і покупка телефону — завжди непросте завдання. Ринок повний брендів, кожен з яких представляє десятки і сотні моделей, кожна з яких може бути унікальною, зі своїм набором переваг і недоліків. Для початку можна визначитися з брендом, оскільки у кожного бренду свої особливості і гідності. Якщо ви, з якихось причин, зупинилися на виборі між Nokia і Samsung — що ж, давайте визначатися, що краще Нокіа або Самсунг.

Нокіа закріпила за собою статус виробника еталонного якості, міцності і надійності. У 2011 році Nokia займала більше 31% світового ринку мобільних телефонів. Трубки Нокіа завжди відрізнялися простотою і «неубіваємостью». Згадайте тільки Nokia 3310, випущену в 2000 році, коли мобільні телефони стрімко набирали популярність. Саме ця модель заробила компанії авторитет, оскільки переживала і падіння, і удари, залишалася в робочому стані після того як її топили, переїжджали машини, кидали в стіни і т.д. Ця модель стала однією з найпопулярніших і вдалих в історії. Було вироблено і продано близько 126 000 000 апаратів по всьому світу. Проте, зараз надійність телефонів Нокіа страждає через погану сумісності комплектуючих, які Nokia не виробляє сама, а закуповує в інших виробників.

Samsung навпаки робить всі комплектуючі для своїх телефонів самостійно, тому їх телефони можуть бути більш багатофункціональними і більш технологічними. Нехай телефони Самсунг як і раніше поступаються нокії в «неубіваємості», але в технологічності, при співвідношенні ціна / якість, багато моделей можуть дати фору нокії, та й чималу частину ціни нокії складає її бренд. Samsung займає впевнене друге місце на світовому ринку мобільних технологій, володіючи дуже широким рядом моделей.

Відгуки споживачів зводяться до того, що якщо ви купуєте собі апарат за ціною до 10 000 рублів, тобто вам потрібен просто телефон, — варто взяти nokia. Якщо ж вам потрібний не просто телефон, а зручний гаджет — краще брати samsung.

На питання «що краще: Нокіа або Самсунг» спеціаліст відповість вам приблизно так: «Якщо тобі потрібен музичний центр — візьми Самсунг, якщо потрібен телефон — бери Нокіа».

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Техніка. Додайте в закладки постійне посилання.

Прокоментувати статтю: