Що краще газобетон або пінобетон?

загрузка...

Будівництво повинне проводиться з розумом і з використанням якісних матеріалів. Не секрет, чим краще будівельний матеріал, тим краще виріб або споруда. Давайте розглянемо два види бетону, а саме, газобетон і пінобетон. Отже:

Що краще? Газобетон або пінобетон?

Існує набір критеріїв, який дозволить оцінити газобетон і пінобетон максимально справедливо. Давайте пройдемося по цих пунктах:

 • Міцність матеріалу. Тут варто вести мову про щільність і порівнювати матеріали саме за цим критерієм. Якщо обидва матеріали однакової щільності, то газобетон випереджає пінобетон по міцності.
 • Теплопровідність і морозостійкість матеріалу. Характеристики матеріалів не відрізняються.
 • Водоспоживання матеріалів. Газобетон поглинає більше води, але це різниця дуже мала. Ця різниця настільки мала, що вона не впливає на якість матеріалу в реальному будівництві.
 • Собівартість матеріалів. Необхідно відзначити, що виробництво пінобетону за собівартістю нижче на 20-25%, ніж собівартість газобетону. Справа в тому, що ті Пенообразовательную добавки, які використовуються при створенні пінобетону, в рази дешевше, ніж газообразовательние добавки.
 • Вартість обладнання для виробництва газобетону і пінобетону. Будь-яке обладнання для виробництва бетону — це дороге задоволення. Підприємець, що працює в сфері малого бізнесу, повинен буде вкласти великі матеріальні кошти в закупівлю такого обладнання.
 • Ось основні відмінності газобетону і пінобетону.

  Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Побутові поради. Додайте в закладки постійне посилання.

  Прокоментувати статтю: