Що краще Canon або Nikon?

загрузка...

Коли заходить мова про те, щоб відобразити якийсь момент життя на довго, то відразу згадується якість свого фотоапарата. На жаль, не завжди нас влаштовують можливості того фотоапарата, яким ми володіємо.

Без сумніву, компанії Nikon і Canon — це марки-лідери на ринку фото технологій. Сьогодні, ми з вами, дорогий читачу, розглянемо і порівняємо продукти цих двох виробників. Отже, приступимо:

Що краще? Canon або Nikon?

Однозначної відповіді на таке запитання чекати не слід. У кожного фотолюбителя свої уподобання і смаки, тому хтось із них ставить одного виробника вище іншого, і навпаки. Чому так? Та тому, що величезна кількість чинників впливають на оцінку одного опредленія продукту, тобто моделі фотоапарата. Від якості складання до сонливого стану фотографа і так далі. Звідси і випливає закономірний результат: Що краще? Незрозуміло …

Ми вважаємо, що варто визначити загальні критерії оцінки роботи фотоапаратів, хоча б у рамках нашої статті. Але знову ж, за деякими критеріями не буде однозначного лідерства тієї чи іншої моделі фотоапарата. Як і завжди, все залежить від ваших уподобань, дорогий читачу. Тому вам краще визначитися з таким питанням: «Для чого мені потрібен фотоапарат?» Якщо фотоапарат вам потрібен лише для фіксації моментів життя в особистий фотоархів, тоді фотоапарат початкового рівня вам підійде краще, ніж супернавороченний дзеркальний фотоагрегат. Якщо ж ви відчуваєте в собі майбутнього маестро художньої фотографії, тоді вам знадобиться потужний фотоапарат з великою кількістю функцій.

Коли сперечаються про дві брендах Nikon і Canon, то зазвичай суперечка йде про моделі середнього і вищого класу, так як тільки в цих класах є що порівняти. Якщо ж ми говоримо про моделі початкового рівня, то ніяких разючих відмінностей в продуктах компаній немає. Всі однаково хороші, адже це Nikon і Canon.

Також немає великого сенсу в порівнянні марок в цілому. Потрібно швидше порівнювати окремі моделі фотоапаратів.

Давайте наведемо основні характеристики моделей двох виробників. Отже:

Canon:

 • У більшості моделей фірми Canon низький рівень шумів. Шум — це колірні розлучення, колірні точки та інші огріхи на знімку.
 • Якість картинки моделей перевершує всілякі, навіть найсміливіші, очікування.
 • Вбудована очищення сенсора дозволяє кожному вашому знімку сяяти у всій своїй красі.
 • Дуже багато моделей Canon легкі й компактні, незважаючи на значний функціональний набір. Їх легко можна брати в будь-які місця вашого перебування, будь то театр або схід на вершину крутого масиву гір.
 • Цінова політика компанії пропонує свої кращі моделі за доступну ціну. Це стосується не тільки фотоапаратів початкового рівня, а й середнього модельного ряду.
 • Nikon:

 • фотоапаратам фірми Nikon характерні великі світлі видошукачі, які допомагають фотографу найбільш повно побачити і оцінити майбутній знімок. Ця характеристика стосується всього модельного ряду.
 • Вбудований спалах фотоапаратів Nikon створена для роботи на професійному рівні. Без додаткових технологічних рішень, використовуючи тільки лише вбудовану спалах, ви зможете зробити дуже яскравий та якісний знімок.
 • Якщо вас не влаштовує кількість шумів на отриманих фотографіях, то моделі фірми Nikon можуть вам запропонувати відрегулювати рівень шумів в ручну. Це дає можливість найбільш повного контролю кадру і роботи фотоапарата.
 • Акумулятори для фотоапаратів фірми Nikon розроблені для найбільш максимальної за часом роботи.
 • Ергономічність і комфорт при роботі з моделями Nikon відзначають як професійні фотографи, так і любителі цифрової фотографії.
 • Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

  Схожі статті:
  Попереднє з категорії:
  Запис опублікована в рубриці Розваги. Додайте в закладки постійне посилання.

  Прокоментувати статтю: