Що краще антифриз або тосол?

загрузка...

Тосол чи антифриз пристосований для охолодження двигуна автомобіля. Без цієї рідини машина працювати категорично не зможе. Після декількох хвилин роботи двигуна, він просто вийде з ладу, і зможе знову працювати тільки після серйозного ремонту. Тому вирушаючи в чергову поїздку, обов’язково перевірте рівень тосола в двигуні автомобіля.

Що краще антифриз або тосол?

Вся справа в тому, що люди, які задаються таким питанням трохи не розуміють суті справи. Антифриз і тосол — це одне і теж. Тосол — це просто російська назва антифризу. Тому питання вичерпує свою суть.

Важливо відзначити те, що в сучасних автомобілях не використовують антифриз в принципі. Справа в тому, що аж до 80 років для охолодження двигунів використовували воду або антифриз. Але 15 років тому була розроблена рідина, яка працює за принципом антифризу, але набагато економічніше нього. Західні авто-хіміки називали цю рідину Coolant. В російській мові це слово поки не знайшло еквівалента, тому наші автолюбителі продовжують називати будь-яку рідину для охолодження двигуна, антифризом.

До складу Coolant входить на половину антифриз і на половину речовина cooling. Така суміш стійка до низьких температур і одночасно здатна сильно охолоджувати двигун. У зв’язку з появою суміші, авто виробники стали створювати двигуни, здатні до роботи в поєднанні з антифризом і Coolant. Це сталося в середині 90-х років. Однак останні моделі автомобілів можуть працювати тільки з використанням Coolant. Ця технологія застосовується в американських і японських автомобілях. Завдяки появі Coolant, робота двигуна стала набагато економічніше. Тепер досить 3,8 літра суміші для охолодження двох-літрового двигуна.

Пам’ятайте про те, що якщо ви є власником сучасного автомобіля, то використовувати для роботи його двигуна звичайний антифриз або тосол ні в якому разі не можна. У тому числі заборонено змішувати Coolant з водою або антифризом. Західні творці Coolant надали йому червонувато-рожевий колір, щоб той відрізнявся від антифризу, який пофарбований зазвичай в синій, зелений або жовтий колір.

Який би не був у вас автомобіль, про нього треба дбати. Якщо ви хочете проїздити довго і на надійній машині, тоді не варто забувати про те, що для успішної роботи двигуна потрібна охолоджуюча рідина. Ваш автомобіль гідний цього.

«Мені подобається думати про Ferrari, як про зменшеної версії Бога.» (Джером Кларксон).

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Схожі статті:
Попереднє з категорії:
Запис опублікована в рубриці Техніка. Додайте в закладки постійне посилання.

Прокоментувати статтю: